Skocz do zawartości

CO Z NOWYCH LITRÓWEK POZA R1


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Własnie zastanawiamy się z kolegą (wywalił dzwona na nowej R1 pisałem o tym na forum) co tu kupić interesują nas Blady, ZX10 i K5 oczywiście salonowe, piszczie co wiecie o tych sprzętach głównie interesuje nas Blady i ZX10 jak sie sprawują jak jest z eksploatacją jakie prowadzenie i awaryjność. Dlaczego nie K5 Ja mam K4 i jedna suzi juz jest, poza tym wygląd nie podoba mu się tak jak tych wcześniejszych sprzętów, choć nie przekreśla jej to ,zależy co będzie wiadomo i Bladym i ZX10 .

Proszę o poważne posty Ci co nie latali na tym niech nie piszą co im sie wydaje, proszę.

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX10 to bomba na dwóch kołach... blady nie ma podjazdu...

z K5tką narazie ciągle miałem niewiele kontaktów ale prawie wszyscy z moich znajomych którzy mieli wiecej doczynienia z tymmoto mówią że rządzi i nie ma niego mocnych tak więc podejrzewam że najpierw warto skupić sie na K5 a jak nie przypasuje koledze to niech drepcze do kawaski oblookać 10tke.

Bladego niech sobie daruje skoo ma wybór dowolnej nowiutkiej litrówki...

 

takie moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest jeszcze jedna kwestia o której tu nie mówiłem, nie jest za wysoki i szerokośc siodła jak i jego wysokośc mają dla niego znaczenie. Czuje że w przyszły poniedziałek polatamy troszkę po salonach i poprzymierzamy :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K5 ma przeca właśnie obniżone siodło. Wszyscy chwalą K5 za osiągi. Może warto spróbować... Jeśli chodzi o wygląd to tylko R1, ale skoro się przejadła to może Suzuki. BTW Przecież możecie wziąć sobie z salonu sprzęty i polatać w ramach jazd próbnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcowym Motocyklu można znaleźć test porównawczy 1000czek.. zwycięzcą została Suzuki tak więc wszelkie opinie jakoby była bezkonkurencyjna zostały potwierdzone cyt.

"Mocniejszy i szybszy od konkurentów, wspaniale nadaje się na tor wyścigowy. W codziennej eksploatacji nie wykazuje słabych stron. Zwyciestwo Suzi nie podlega dyskusji..."

Jeśli chodzi o design ja osobiście obstawiam ZX-10 jest boska i w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolega nie jest mega Kozakiem pokroju Szkopka i to nie jest tu argumentem tylko jak sie wydaje sporą kaskę, dobrze jest kupić najlepsze z możliwych opcji.

Zobaczymy jeśli mi sie nie podoba K5 to moze weźmie ZX10, turystyki nie będzie tym uprawiał więc czemu nie, zobaczymy w poniedziałek wybieramy się na wycieczkę po salonach.

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM  

Własnie zastanawiamy się z kolegą (wywalił dzwona na nowej R1 pisałem o tym na forum) co tu kupić interesują nas Blady, ZX10 i K5 )

czemu do porównania bierzesz 17 letniego scigacza jakim jest zx10?? chyba że mówisz o zx10 r ;) :-D :-D :-D

lepiej poczekać do następnego sezonu i qpić coś nowego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...