Skocz do zawartości

Aprilia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , bylem dzisiaj na bazarze motocyklowym w krakowie ( nędza z bryndzą). Byl tam tylko 1 enduro , Aprilia RX50. Rocznik 93/94, sprowadzony z włoch , po wymianie glowicy, stan silnika b.dobra tak samo zawieszenia. Troszke zrysowany lakier. Brak tylnich migaczy i akumulatora ( akumulator gosciu da, a migacze 15 zl). Powiedzcie mi czy oplaca sie za 3000 zl? cos opusci napewno. Do rejestracji, trzeba papierki przetlumaczyc

 

rx.jpg

rx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem ładnie, jeżeli silnik dobrze pracuje to czemu nie. W sumie to w miare mlody rocznik, a cena jest całkiem aptrakcyjna. Rejstracja wyniesie okolo 500zł a kosmetyka oraz brakujące elementy w porywach do 200zł. Czyli za 3500 miał byś fajnego RXa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, przyznam ze ciagnie jak dobra mz 150 ( zdolalem sie rozpedzic do poczatku 3 biegu i chodnik sie skonczyl :) wiec do konca nie wiem jak sciagnie) Sprzedawca powiedzial zebym przyjechal do niego do skawiny, da mi motor i pojezdze sobie po tamtejszych gorkach ;). Zapowiada sie na to ze ja kupie. Prosze o rownierz o wypowiedzi innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejstracja wyniesie okolo 500zł

Oj wydaje mi sie ze mniej ze wzgledu na to ze to motorower :)

 

Bardzo fajna cena, napewno jeszcze troszke koles opusci (czepiaj sie kazdej pierdółki!!). Jezeli masz pewnosc ze silniczek ladnie pracuje, nie ma wyciekow i wszystko jest sprawne to cena naprawde bardzo fajna (szczegolnie ze masz tego RX'a chyba nie daleko od miejsca zamieszkania). Tak pozatym no to sprzet z mozliwoscia sporego stuningowania ;) . Ja Ci mocy zabraknie to mozesz jeszcze prawie drugie tyle wykrzesac!!

 

EDIT: Wizualnie jak na ten rocznik bardzo zadbany. Nawet jak masz kilka rysek to proponowalbym Ci go nie malowac bo kilka razy sie wyglebisz i rysy beda widocznie (lakeir sie zdrapie i bedzie widac jasny podklad), a orginalnie plastiki sa barwione takze rysy sa jakby pod kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze ile kosztuje tunning rx 50 na 80?

MIedzy 500 a 1000zł w zalezności od firmy i rodzaju cylindra. Najlepiej wybierać aluminiowe z nikasylem za cene koło 700zł do tego aby cylinder mógł wykorzystać swoje możliwości potrzeba zmnieć gaźnik na większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten rocznik to nieźle wygląda, orginalny lakier to spory plus , wierz mi. Nie trzeba sie bawić w malowanie,byle gleba odprysk itp. , wymienisz tłoczek i pośmigasz, a rejestracja to około 300zł, jak za te pieniądze to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...