Skocz do zawartości

Wspaniała OOSEMKA!


Maryś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Czuję się wspaniale jako świeżo upieczona motocyklistka. :P Najgorsze, że teraz czeka mnie dłuuugie rozstanie z jazdą - to będzie dla mnie bardzo trudne. Ale wytrzymam i wrócę i wtedy na pewno coś sobie zakupię! :P :P

Kontakt na statku będzie, więc zainteresowani: proszę się nie martwić nie znikam w otchłań. Będę sie pojawiać i relacjonować co i jak. Ale to już pewnie w dziale "przy piwie", żeby tutaj nie zaśmiecać.

 

Pozdrawiam i życzę Wam szalonej radości z jazdy - jaką ja zawsze odczuwam na moto! Szerokiej drogi!

 

[ Dopisane: 19-06-2005, 23:06 ]

Gorace pozdrowienia dla wszystkich motocyklistow z pieknego kraju - Holandii, gdzie drogi sa rowne i szerokie, i pelno pieknych dwukolowych maszyn!

Trzymajcie sie! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja metoda na ósemke: wolne obroty na ciepłym silniczku ustawiam na 1500obr/min, zapinam 2 bieg i śmigam bez gazu do upadłego, normalnie składając sie w łukach. Wszystko bezproblemowo. Można tak jeździć do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja mam ogromną prośbe :banghead:

 

Jezdze suzuki gn 250 ( na kursie ) no i własnie nauczyłem sie juzm metody 1 na gazie, jedynka gaz - sprzegło , no i ostatnio na 2 bez gazu i bez sprzegła. Próbowałem tez 2 na gazie , tak z 1,7 tys . obrotu i tez nawet wychodzi, ale szybko sie trzeba uwijać. Bez gazu jedzie na ok. 1,1 - 1,2 tys. obr.

 

I tu moje pytanie, czy moto jak bedzie zimne ( rozgrzeje je przejazdem małym , moze :banghead: ) to bedzie jechac na 2 bez gazu ?? i czy duza róznica miedzy tą gn a yamaha egzaminacyjna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!! I życzę udanej podróży! Wracaj szybko, bo jeszcze zapomnisz jak się jeździ...?

Pozdrawiam, trzymaj się!

Dzieki blanka!

Mam nadzieje, ze nie wszystko zapomne i jak po pol roku znow wsiade na motocykl to nie zrobie tego co na pierwszej jezdzie, czyli

-nie dodam bezwiednie gazu,

-nie wjade prawie w plot,

-nie przejade (prawie) mojego odwaznego instruktora i

-nie wyloze sie z motorkiem na beton :D :P

 

.... bo tak tez sie stalo jak usiadlam pierwszy raz za kierownica. No coz, poczatki sa trudne. Ale nauczona doswiadczeniem, wiecej tego nie zrobilam.

 

Za to z teoria nie powinnam miec problemu, bo dobrze pamietam wszystkie uwagi i rady mojego instruktora. Jeszcze raz dziekuje Tomku :D

 

Pozdrowienia dla wszystkich ze srodka oceanu Atlantyckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Tomka... czy są jakieś akty prawne w jaki sposób ma być przeprowadzony egzamin i co na nim egzaminowany ma wykońać... ?

 

oczywiście, że tak - instruktor ma ustawę i na twoją prośbę powinien ci ją udostępnić...

 

a tu masz szczegółowo :)

 

http://www.quattro.sanok.pl/egzamin.htm

 

popatrz w tabelki

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...