Skocz do zawartości

Pilnuj swojej CBR 600 F3


zalmen3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra kto z was miał cierpliwość i doczytał sobie co sie dzieje z klientem zgłoszonym do zdjęcia aukcji z powodu naruszenia zasad. chodzi mi konkretnie o to, żcy allegro informuje np policję o fakcie próby dokonania przestępstwa przez pieprzon**o pasera chcącego sprzedać np same papiery lub sprzęt bez papierów za ich pośrednoictwem?

czy zgłaszanie kolejnych ku**ów sprzedających "towar" pochodzący z przestepstwa lub sprzyjający jego popełnieniu jest zgłaszany na policje czy Allegro jedynie zdejmuje taką aukcję?

Jaki jest sens zgłaszania takich typków?

PZDR!

 

Właśnie wysłałem w tej sprawie zapytanie do Allegro.

Ciekawe co odpowiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie dzieje z klientem zgłoszonym do zdjęcia aukcji z powodu naruszenia zasad. chodzi mi konkretnie o to' date=' żcy allegro informuje np policję o fakcie próby dokonania przestępstwa przez pieprzon**o pasera chcącego sprzedać np same papiery lub sprzęt bez papierów za ich pośrednoictwem?

[/quote']

informuje, a aukcja najczesciej jest zdejmowana. Co dzieje sie dalej to juz raczej kwestia policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że jest zdejmowana to wiem... pytałem sie tylko czy Allegro informuje z definicji policję o popełnianiu przestępstwa przez sprzedającego czy jedyną "karą" dla paserów jest zdjęcie ich aukcji ze strony.

 

PZDR!

 

[ Dodano: Piątek. 10.06.2005, 13:16 ]

znalazłem na stronie komendy głównej policji adres e-mail komórki zajmującej sie przestępczością internetową:

[email protected]

napisałem na ten adres e-mail z namiarami na obie aukcje.

sądzę że panowie z wydziału będą już wiedzieli co z takimi "handlowcami" zrobić...

na przyszłość polecam adres e-mail policji.

ze złodziejskimi ku***mi trzeba walczyć...

nawet jeśli sprzedający legalnie weszli w posiadanie tych dokumentów to przynajmniej byc może policja umienożliwi ich sprzedaż ludziom będącym mniej uczciwymi...

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...