Skocz do zawartości

10.06.2005-piątek-2oo


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaa... od czasu do czasu czytam sobie Wasze "dialogi na cztery nogi" i przyznaję, że posty Adu dziwnym trafem przeradzają się częstokroć w ogólnonarodową dysputę :D

Ciekawe dlaczego? :)

 

Ps.

Niestety jestem posiadaczem moto w przypadku którego przytoczony przez Adu termin "śmiganko" jest pojęciem zgoła abstrakcyjnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny ale boje się takiej dziewczyny wozić na moto bo wiem ' date='że trudno potem zapomnieć o naszej koleżance z 4 um dlatego na chęciach się skończy tym razem !!!!!!!!![/quote']

 

No, nie jestem tego taka pewna :D Czy TYLKO na chęciach..... he he he :) Bandit :flesje: :clap: :clap:

 

 

 

posty Adu dziwnym trafem przeradzają się częstokroć w ogólnonarodową dysputę

Ciekawe dlaczego?

 

Wpadnij jutro do 2oo, to może znajdziesz odpowiedź ;) pozdrawiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ADU' date=' troszke za daleko jak na mnie,ale milej jazdy...[/quote']

 

Jeszcze kiedyś Polly polatamy, nie martw się :D Na pewno będzie jeszcze okazja. Ale dzięki wielkie :)

 

 

 

spodoba Ci się

 

To było do mnie??? :flesje: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny ale boje się takiej dziewczyny wozić na moto bo wiem ' date='że trudno potem zapomnieć o naszej koleżance z 4 um dlatego na chęciach się skończy tym razem !!!!!!!!![/quote']

a zapomniec ciężko bo... taka fajna czy jak się przyczepi to ciągle przypomina o sobie i już się jej nie pozbędziesz? :D adu...a ja coś kojarzę, że Ty zdjęcia kiedyś jakieś obiecywałaś ( to w tym drugim wątku było chyba) - to były te zdjęcia czy nie? bo nie chce mi się 8 stron wertowac już żeby wszystko nadrobic :) bo wiesz... nie ma nic piękniej szego niż zestawienie motocykla i Mazur... no mój motocykl teraz co prawda nie do jazdy, ale to się kiedyś w końcu zmieni

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniec ciężko bo... taka fajna czy jak się przyczepi to ciągle przypomina o sobie i już się jej nie pozbędziesz?

 

He he he ;) no' date=' w tej kwestii, to już głos należy do Pana Starszego :)

 

 

 

 

Ty zdjęcia kiedyś jakieś obiecywałaś

 

Tak, racja-obiecywałam, ale mam na razie uszkodzone pliki i nie chcą mi przechodzić, muszę je przerobić na jotpegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny ale boje się takiej dziewczyny wozić na moto bo wiem ' date='że trudno potem zapomnieć o naszej koleżance z 4 um dlatego na chęciach się skończy tym razem !!!!!!!!![/quote']

a zapomniec ciężko bo... taka fajna czy jak się przyczepi to ciągle przypomina o sobie i już się jej nie pozbędziesz? ;) adu...a ja coś kojarzę' date=' że Ty zdjęcia kiedyś jakieś obiecywałaś ( to w tym drugim wątku było chyba) - to były te zdjęcia czy nie? bo nie chce mi się 8 stron wertowac już żeby wszystko nadrobic :) bo wiesz... nie ma nic piękniej szego niż zestawienie motocykla i Mazur... no mój motocykl teraz co prawda nie do jazdy, ale to się kiedyś w końcu zmieni

pozdrawiam[/quote']

Raczej taka boska tak bym to powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...