Skocz do zawartości

Które buciki lepsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

A tak apropo tech 5 wogole istnieja ' date=' bo z tego co mi wiadomo sa tylko tech 4 ,6 ,8 ,10 Ja posiadam tech 4 i sa to bardzo wygodne , extra pozadnie wykończone i zrobione. Nie mam do nich zadnych zastrzezen . naprawde polecam[/quote']

Też się nad tym zastanawiałem i nadal nie wiem ale koleś mam mi dzisiaj fote posłać i wszystko sie wyjaśni ;)

A co do naszego pojedynku to co myślicie o axo?

Tak wyglądają :arrow: http://www.alpin.ru/accs/Axo/off_road/boot...1(mx2801kr).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mam pytanie do użytkowników butów firmy StylMartin jak one się sprawują bo ciężko trafić na jakąś opinię na temat butów tej firmy

zastanawiam się nad zakupem butów

Styl Martin MO-TECH np.: tutaj są

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=60970038

 

a FORMA TERRAIN np.: tutaj

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=60937129

 

nie chodzi mi o różnicę w cenie tylko w jakości tych butów, które polecacie? z uzasadnieniem oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zes odkopal półmózgu temat

WIESIU kopsnij no TY sie do przedszkola z takimi tekstami może tam zabłyśniesz - bo tam głownie chodzi o licytację wieśniackimi tekstami ( czytaj: iloscią głupich postów )

a co do staroci to nie wszyscy licytują sie w zakładaniu bezsensownych tematów byle by sobie licznik nabijać i wprowadzać bajzel na forum, a bajzel już tu jest straszny w każdym temacie dziesiątki bezsensownych wypowiedzi nic nie wnoszących do tematu – a im konkretniejsze pytanie tym ich więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam butów Formy ale Raptorów, ogólnie sprawują się znakomicie jedną ich wadą jest to że przemakają.

Wystarczy że jedziesz w deszcz a woda dostaje się do środka, ja mam pierwszy model jaki wyszedł ale znam 2-3 osoby które używają Raptorów nowszych i jest to samo.

Może należy je częściej konserwować :roll:

 

 

ale zes odkopal półmózgu temat

 

Zug mógł by być twoim ojcem, więc miej do Niego trochę szacunku.

Pokaż mi chociaż jeden post twojego autorstwa który pokazuje że ty sam nie jesteś pólmózgiem, bo narazie swoim zachowaniem prezentujesz rozpieszczonego dzieciaka z bogatymi rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ptanko wzgledem butów. Właśnie po dzisiejszej porannej kolizji (mam złamaną lewą ręke z przemieszczeniem kości) postanowiłem ubrać się porządnie i bezpiecznie. Interesują mnie na początku buty Foxa. Co sądzicie o tych butach? Może są jakieś lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...