Skocz do zawartości

jakieś 250!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dłuszego czasu chodzi mi po głowie nowy motor ;)

Myśle o cross-owym 250 wcześniej jeździlem enduro 80 i dawalem świetnie rade potem miałem pod opieką w swoim garażu Yamahe YZ 250 mojego kuzyna który wyjechał z polski na kilka miesięcy więc je jeździlem YZ ale teraz po powrocie sprzedał Yamahe bo potszebował kase a ja myśle o jakimś fajnym motorze co polecacie jaki motor wedlug was nadaje sie może ktoś z was ma do oddania motor :?:

 

:!: Pozdro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o Crossie to chyba w gre wchodzi: YZ, RM, CR, KX, TM, a jeżeli masz ograniczone fundusze to CZ

 

O nie za CZ dzięki te motory (silniki) to padaka nikt mnie więcej nie zmusi żebym wsiadl na CZ źle mi sie kojaż i wole nawet ten sezon nie jeździć i odlożyć kase niż kupić CZ

 

A tak dokładnie to ciągnie mnie do YZ lub CR ale po wyżej 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o Crossie to chyba w gre wchodzi: YZ, RM, CR, KX, TM, a jeżeli masz ograniczone fundusze to CZ

 

O nie za CZ dzięki te motory (silniki) to padaka nikt mnie więcej nie zmusi żebym wsiadl na CZ źle mi sie kojaż i wole nawet ten sezon nie jeździć i odlożyć kase niż kupić CZ

 

A tak dokładnie to ciągnie mnie do YZ lub CR ale po wyżej 92

 

Ćwiara to naprawde mocny motocykl.

Nie lepiej setke jakąś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiara to naprawde mocny motocykl.  

Nie lepiej setke jakąś?

 

Nie bo już wyczułem motor 250 a gdybym kupił np. 125 lub 175 to mniej więcej w przyszłym roku zaczeło by brakować mi mocy takie 250 moge zadlawić i jeździć jak na 125 i jak zacznie brakować mi mocy to nie będe kupywać nowego motoru tylko wystarczy oddławić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sentymentem jakim darzysz daną markę

 

Wiesz sentymętem(jak to ładnie nazwałeś ;) ) to teoretycznie każdy motor CR, YZ, RM itd. ale mi chodzi o to jakie Wy polecacie jakie wady zalety spalanie itp. bo cały czas nie moge sie zdecydować ale i tak ciągnie mnie do tej YZ ale może jest coś lepszego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wzial bym YZ poniewaz jesli piszesz ze jezdziles i poznales ten motocykl to po co kupowac inny... A RM KX SX CR i YZ sa "prawie" takie same ;) spalanie masz we wszystkich takie same i o wszystkie trzeba mocno dbac

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznać że wysoko postawiłeś sobie poprzeczke. 250 to naprawde ma moc i trzeba miec zaje... silne rece ;) no ale jak jezdziłeś to pewnie sobie poradzisz. A motocykle z niemiec tez cie interesuja ?? bo tam idzie wyrwac te starsze za dobra cene czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...