Skocz do zawartości

GP-Italia


kilervirago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny wyścig ;) Zdominowany zupełnie przez Włochów, no ale w końcu jechali u siebie :D Na początku też trochę się bałem, że Rossi wszystkim odskoczy i będzie po walce już na pierwszym okrążeniu ;) Wygrał najlepszy, a emocji nie brakowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoooo, co za wyscig!!!!!!!!!!!! Myslalem, ze mi pikawa peknie. Rossi ponownie potwierdzil, ze ma zimna krew i klase. Biaggi- chyle czola przed tym wielkim zawodnikiem...juz w srednim wieku. Twardy jest jak widac i nie poddaje sie. Loris- osobista satysfakcja bo mialem przyjemnosc byc zaproszonym na kolacje z 'Nimi'- moze przelamali wreszcie problemy z setup'ami Duk? Wielki-maly czlowiek! Melandri- uuuu, wielki mistrz nam rosnie! Pechozol. Widzieliscie jak wyprzedzal w stylu 'supermoto'???? Sete, hmmm- szef teamu Ducati- Livio opowiadal, ze wielu zawodnikow nie moze 'ustabilizowac' sie psychicznie i zniesc presji teamu. Sete nagle stal sie glownym zagrozeniem dla mistrza Vale i mozliwe, ze chcac potwierdzic pokladane w Nim nadzieje- jedzie na 'zywiol' i puszczaja Mu 'kory' coraz czesciej. Szkoda bo potrafi pokazac. Podobnie bylo z Bayliss'em (niezly klient i 'lubi wypic' ;-]), ktory przyszedl do MotoGP z bagazem mistrza, no i nie poradzil sobie, szkoda, podziwiam Go caly czas za superbike'i. Piekny i emocjonujacy wyscig jak cholera. Kto nie ogladal to duzo stracil. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak wy ale serce mi rosło jak widziałem węgra na ktm wygrywającego :!: a valenty jak to valenty zrobił swoję w mistrzowski sposób 8) lubię go ,bo sympatyczny jest,ale chciałbym by maxowi wreszcie się udało :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...