Skocz do zawartości

scigant


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może. Co jak co, ale ja bym brał Yamahe Tzr ;) Jakoś ta firma jest najlepiej przezemnie postrzegana ;) Taka załóżmy yamaha Dt "przeżyje" nowego derbika jak nic... ta senda kumpla, mimo że kilkuletnie moto też sie sypała. Gotowała się, amorotyzatory padały... A detetki ? :D śmigają po 10 lat i wsio jest oł kej ;)

I tak pozostaje przy moim stwierdzeniu :

 

 

"kup se chopie enduro"  

:(

 

Pozdrawiam i sorki za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też myślałem o zakupie ścigacza 50 lub 80 ccm, ale zmieniłem zdanie, wole enduro :twisted: . Ale skoro chcesz ścigacza to może byś pomyślał nad zrobieniem A1 i potem taką 125 bo to jest już coś. A jak nie to polecam Aprilie RS, ponoć dobry sprzęt. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tzr to ja bym bardzo chcial miec, zwlaszcza ten nowy model co wyglada jak r1 ;)) moje marzenie, lecz zbyt drogie jak narazie. Mysle nad enduro ale zawsze chcialem miec scigacza ;(. No nic moze w poniedzialek pojezdze po komisach i salonach na terenie krk i okolicy, porobie fotki i pokaze co moglbym kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najsmieszniejsze jest to, że DT-ki 50 z rocznika (+/-) 2000 mają identyczne silniki , jak te w aprilkach z 91 roku i wyzszych. przynajmniej wizualnie są identyczne, w srodku mogą róznic sie iloscia biegów. wiec teoretycznie awaryjnosc jest taka sama ;) nie jestem pewny od ktorego roku dt-ki maja takie same silniki jak w aprilkach ale widziałem kiedys na zlocie nówke dt i miala taki sam silnki jak ja w aprilce z 91 roku ;) a moja sie nie psuła 8)

 

Rocznik 94 , przebiegu cos 8 tys miala, cena 5600 zl. Oplaca sie?

nie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh scigacz 50 to o duper roztrzaśc troche ;) kumpel ma rs 50 to niby ciagnie to 100 ale przyspieszenie ... :roll: n/c ja bede zdania ze jak kupowac sciga to minimum 125 ... bo taka pierdziawka to nie jest scig :D scig to powinien byc scig ;) jezeli chodzi o 50 to lepsze jest enduro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też najbardziej Ci radze Aprilia nawet stara jest o wiele lepsza niz derbi itd. Niby te same silniki minarelli ale jest roznica. Ja posiadam Af1 z 92 r i nienazekam oprocz padnietego rozrusznika wszystko jest oki chodzi super a nabilem nia juz pare kiloskow. Niesluchaj wypowiedzi ze aprilia to syf. Moze komu sie psula jak nieumial kupic i kupil jakiegos trupa od handlarza. Jeszcze pamietaj ze przebiegi np w aprili z 94 r 8000tys sa malo realne. I w komisach wszystkie maja cofane liczniki. Raczej radził bym Ci popatrzeć po ogloszeniach na allegro. Mozna znalesc taniej i lepszy sprzet. Ale tak jak pisali wyzej scigant:D 50 to troszke lipa bo 125 to jest to:) Ale mozna zaszpanowac przy laikach:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najgorszy w kupowaniu jest pospiech .. lepiej poczekac ( wiem na wlasnych przykladzie) Wiadomo ze jechac na drugi koniec polski to jest pomysl dosc kiepski ale znoeu niebede mowil ze w komisach same zlomy jak sie dobrze poszuka tez mozna cos znalescx;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie rska jesli chodzi o przyspieszenie to w sumie podbnie ejst jak w derbi cagiva itd lecz podbno vmax na rsce mozna uzyskac lepszy. Co jeszcze do apriili jest malo czesci.., do derbi itd jeszce mniej:) Ogulem rs to bardzo udana konstukcja ja posiadam af ale w sumie to prawie to samo i jedyne co mnie wkurza to ze tylni amoryzator strasznie siada przy jezdze w dwoch. a co mnie bardzo w niej zadowala , to to że nawet podczas jazzdy w dwoje motor nietraci duzo mocy i dalej jest zrwyny:) W aprilkach jako dwosowach oczywscie jest charaktrystyczne bzyczenie ale jak sie jzu wykreci powyzej 6-7 tys to niejest zle:) i wlasnie od tego momentu czuc przysrost mocy (zalezty/ minusy silnika wysokoobrotowego) Jeszce jedna zecz ,, hamulce co tu duzo mowic przynajmniej u mnie i na rs-kach na ktorych jezdzilem przedni to poprostu brzytwa . no jest super a tylni to tak albo niehamuje wcale albo jak sie wkurzysz i cisniej to zablokuje kolo:) . Ogulem motorek jest bardzo wygodny . Jechalem z kumplem spokojnie w trasy 200km i wiecej i nic nas niebolalo ja na swojej af on na rs:) Chyba mankamentem wogule wprili sa slimaki predkosciomieza;/ ja aktulanie mam zepsuty:) Powiem tak mialem przyjemnosc jezdzic na skuterach ale przyznam ze to nietto samo. Ogulem niemozna nawet tego porownywac boto calkiem inna kategoria> Ale wole pozmieniac sam sobie biegi:) I wogule taka replika sciagacza robi wrazenie na laikach pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie.Koleś sie pyta o ścigacze.Może na enduro patrzeć nie może i dlatego bierze rodowicie szosowy typ motocykla ;)

 

Ps.Bierz Aprilie Rs 50.Fajny sprzęt.Sam na takim śmigam co widać w avatarze.Narqa

 

 

Co prawda sypie sie jak stara ku*wa ale czasami nim smigasz :lol:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam HONDE ;) silniki niedozajechania i wogule mają kopa ;) Sam jeżdze na Hondzie MBX, są tanie i można nią poszaleć :D swojego za małą sumke kupiłem i nią śmigam tylko jest mały kłopot z częściami do silnika, ale ja tam sobie z niemiec sprowadzam i jest SPOX ;) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...