Skocz do zawartości

Jednak ludzie są ok...


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedzial ze wjatki to sa ludzi ktozy zajezdzaja... maly odsetek tych co sie odsuwaja a najwiwecej jest tych co se wo gyle nie ruszaja  ;)

 

 

8O nie wiem czy ja jeżdżę po tej samej 100-licy co WY :?: albo mam po prostu więcej szczęścia :twisted:

 

pees. naprawdę sporo kultury się po stolicy wozi 8)

 

Turek może masz za głosny wydech i zagluszasz im muze i sie wkurwiaja :twisted: i nei przepuszczaja ;)

 

 

ja sobie chce nakleic taka naklejke na furke ;) tylko gdzie ja kupic i zeby nie byla jakas na 3/4 samochodu tylko jakas mała dyskretna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUREK napisał:

Salata123 napisał:

Ja bym powiedzial ze wjatki to sa ludzi ktozy zajezdzaja... maly odsetek tych co sie odsuwaja a najwiwecej jest tych co se wo gyle nie ruszaja  

 

 

 

nie wiem czy ja jeżdżę po tej samej 100-licy co WY  albo mam po prostu więcej szczęścia  

 

pees. naprawdę sporo kultury się po stolicy wozi  

 

 

Turek może masz za głosny wydech i zagluszasz im muze i sie wkurwiaja  i nei przepuszczaja ;)  

 

 

ja sobie chce nakleic taka naklejke na furke  tylko gdzie ja kupic i zeby nie byla jakas na 3/4 samochodu tylko jakas mała dyskretna

 

Mnie też się po Stolicy usuwają w więksdzości przypadków...

 

A taką naklęjkę na katamarana bym sobie też chętnie nalepił... Tylo też jakoś nie wiem gdzie to dostać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chce nakleic taka naklejke na furke ;) tylko gdzie ja kupic i zeby nie byla jakas na 3/4 samochodu tylko jakas mała dyskretna :D

hmmmm..na każdym moto-bajzlu można kupić i zazwyczaj są 2 stoiska ;) jedno z takimi wielkimi ,a drugie bardziej dyskretne ma takie fajne (mniejsze i ładniejsze) jak mam ja :( może chłopaki jutro będą na Służewcu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie ja kupic i zeby nie byla jakas na 3/4 samochodu tylko jakas mała dyskretna

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...php?uid=1924817

 

koles ma rozne - od scigaw to quadow ! oraz inne "sporty" mozna wybrac kolor (i chyba wielkosc na zamowienie tez) - nie robie reklamy ! zeby nie bylo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mysle że mimo ogólnego Buractwa jest coraz więcej kierowców katamaranó którzy robią miejsce w trasie i uwazam ze wszyscy powinniśmy dziękować sam macham nawet przy 200 co nieco utrudnione jest :-) . Taka jak napisał jeden z poprzedników jeśli sie podziękuje prawie pewne jest, że następnemu tez ustąpi.

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto wie.... same na forum negatywne opinie na temat katamaranow a wedlug minie poprostu latwiej ludzi krytykowac' date=' tymczasem okazuje sie ze istnieja dobrzy katamaraniarze...[/quote']

 

E.. a mnie niedawno prawie gość zepchnoł z drogi i jeszcze nie chciał się dać wyprzedzić - a z koszem go wyprzedzałem.

 

jak byś pojeździł np po Austrii to byś zobaczył co to znaczy kultura jazdy - pstrykasz migacz i nie trzeba się w zasadzie oglądać - tacy ludzie mili.

Az mi czasem było głupi o nie wyprzedzac jak tylko ktoś cię widzi w lusterku to zjezdza na maxa na prawo zebys se jechał - az głupio trochę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sie w poniedziałek do Wrocka, w dwie strony mam jakieś 280 km pogoda sie zapowiadała dobrze ale jakoś na wysokości Polkowic lało. Odcienek do Lubinia ma dwa pasy, niestety byli tacy kierowcy katamaranów co nie mieli ochoty zjechać na prawy pas bo są koleiny i waliło ich, że nie mogę wyprzedzić i walą wodą jak cholera, a wiecie jak sie fajnie wbić w ulewie plastikiem w koleine na D208 GP , niestety musiałem brać ich prawym pasem i walczyć w tych rynnach. Natomiast bywali i tacy co ustępowali drogi, znalazł sie gościu nawet TIRem co zjechał aż go zabujało , generalnie myśle że to sie zmienia dziękujmy blaszankom co zjadą a mamy szanse na odrobine kultury na drodze. Chiał bym abyśmy sami też byli wyrozumiali i nie urywali lusterek i nie kopali katamaranów za byle co :-)

Osobiście mam wrażenie że idzie w dobrym kierunku i staram sie zawsze dziękować jak blaszanka zjedzie.

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką naklęjkę na katamarana bym sobie też chętnie nalepił... Tylo też jakoś nie wiem gdzie to dostać...?

W pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym-do wyboru do koloru.

Sama mam taką na puszce.

A co do zjeżdżania-zawsze tak robię, bo po co utrudniać innym życie? No chyba, że ktoś śmignie obok tak szybko, że nawet go nie zauważę.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...