Skocz do zawartości

Yamaha DT80 & Suzuki TS 70


Rekomendowane odpowiedzi

W pełni rozumiem. Czy masz problemy z rozumowaniem tekstu ?

Wlasnie sie osmieszyles ...

 

A tak na marginesie to jeździłeś na ts ?

Nieeee nie jezdzilem :lol: i wypowiadam sie w sposob obiektywny ... no pomysl troche ?!

 

 

Dodam jeszcze, ze masywnosc DT dziala tylko in plus, bo co za tym idzie jest wytrzymalsza i latwiej sie prowadzi ja w poslizgach (chociaz to zalezy od sywletki jezdzca). O wygladzie wspominac nie musze, bo sprawy gustu sa tutaj sprawa drugorzedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatniej zbierala gorki i ladniej slizgala sie na blotnistych zakretach.

Moim zdaniem TS całkiem dobrze zbiera górki a co do ślizgania się to tak jak powiedział kolega EnduroBoy mówimy o TS70 a nie 50 które są w ogóle nieporównywalne. Ja na TS70 zamykam ogromne koła na szutrze i łykam bokami trawiaste, piaszczyste i błotniste zakręty!! Są to poślizgi w pełni kontrolowane!! Może jeżeli przejechał byś się na TS70 to zmienił byś zdanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać więcej o co z tym chodzi??

 

A prosze bardzo rama byla metalowo-aluminiowa (nie wiem dokładnie) przez co byl lżejszy i miał plastikowy bak i obniżony male opony od 50 a silnik nie wiem dokładnie ale byl chyba rozwiercany (ja na nią muwilem mutant bo to byl rasowy skladak troche YZ troche dt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz drogi icea_pl ta rozmowa nie ma sensu.

Jasne ze nie ma sensu, raz - roznica wieku, dwa - wlasnie wypilem 9 piw.

 

Icea_PL przeciez pisales ze nie wchodzisz na tematy gowniarzy (moje)  

Nie bierz zycia tak na serio :mrgreen: ;)

 

A co do naszego pojedynku to jestem jak najbardziej za ts

A ja jestem za DT ... i musimy sie umowic na piwo :twisted: i to dokladniej umowic :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icea, wystarczy popatrzec na wiek osob ktore tu pisza ;) przypomina to dzial motorowery/skutery ... daruj sobie polemike z co niektorymi bo coponiektorzy i tak wiedza swoje :mrgreen:

 

a co do tematu ... ja wybral bym DT i nie pytajcie dlaczego

tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: Icea_PL troche mnie denerwuje twoja postawa. Od czasu jak nie jeździsz dt zrobiłeś się taki strasznie dorosły. Twój wiek wskazuje na dojrzałość ale wcale nie musi to być dojżałość psychiczna. Jeśli nie pasują ci ludzie na forum w naszym wieku...to nie wiem co robić. A to że jakieś słowo zosatnie/zostało źle zinterpretowane przez młodego użytkownika forum nie znaczy że nie może być w tym troche prawde. Postaw sie w sytuacji takiej jak nasza. Mamy około 14lat zwykle niewielkie doświadczenie, ale czasem rację możemy mieć. Nie będe pisał więcej bo Off-Topic'ować ;) nie wypada.

 

Co do Dt&Ts to nie zgodzę się że dzięki większej masie dt lepiej się prowadzi prowadzi. To wg. mnie bzdura. dzięki mniejszej masie ts jest zdecydowanie bardziej zwinna i lepsza do manewrów przy małej i średniej prędkości. Dt to ciężka krowa...Jej masa nie jest proporcjnalna do mocy silnika co owocuje za słabym przyspieszeniem. Yamaha stała się popularna dzięki swoim dobrym zawieszeniom i trwałemu silnikowi. Założę się że gdyby suzuki ts miało lepsze zawieszenie było by zdecydowanie bardziej popularne.

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie i możesz je podważyć. Jednak do tego potrzebujesz argumentów...

 

a co do tematu ... ja wybral bym DT i nie pytajcie dlaczego

No a mnie interesuje dlaczego twoim zdaniem jest lepsza od ts. To jest dopiero dzicinna wypowiedź. To coś w rodzaju "Nie Bo Nie i Już"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt to ciężka krowa...

Amen

 

Yamaha stała się popularna dzięki swoim dobrym zawieszeniom i trwałemu silnikowi.

Z tym zawieszniem to przesadziłes bo nie jest wcale takie dobre ale silniki mają trwałe a to dzięki małej mocy jaka mają.

 

Mamy około 14lat zwykle niewielkie doświadczenie, ale czasem rację możemy mieć

Zgadzam sie ale co niktórzy myślą, że jak maja motocykl to znają sie na mehcanice jak mehcanik Evertsa a jeżdza lepiej niż on ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...