Skocz do zawartości

MGH - dalsze plany


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie ma co kombinować, tylko od razu ustalić Ossowiec na 15-17 lipca lub nawet tydzień później, w zależności od tego, jak się będzie przedstawiać sytuacja z baza noclegową. Miro_n - decyzja należy do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja najmocniej Koleżeństwo przepraszam za zamieszanie z Osowcem, ale w formie przeze mnie proponowanej takowy wypad będzie możliwy dopiero po MRU ... :? Po prostu od połowy lipca do firmy wchodzą fachowcy na remont, o którym nie pamiętałem :oops: Myślę jednak, że choćby dla zasady-minimum kosztów-warto poczekać. Jeśli jednak chcielibyście zrobic to wcześniej, poszukam czegoś, niestety, nie free :notworthy:

Raz jeszcze - przepraszam

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie myślę, że następny wyjazd wypadłby 28 sierpnia. Ponieważ to bardzo blisko rocznicy agresji na Polskę, może warto byłoby uczcić to jakimś wyjazdem związanym w Wojną Obronną 1939. Mam tylko mały problem - w tym dniu nie mogę zbyt daleko się wypuscić - muszę późnym popołudniem być w Warszawie.

Myślałem o wypadzie do Wizny - do ruin schronu, w którym odebrał sobie życie kapitan Raginis (pociągając kilku Szkopów ze sobą). Co o tym myślicie? Jakby ktoś miał inny pomysł, to zachęcam...

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w wątek o Bzurze ale nie podskoczyło. więc powtarzam.

Z planowanej działki w Brochowie nici- jakiś rozwód i podział majątku :)

Co do Września i okolic W-wy: oprócz bitew pod Kockiem i pod Mokrą to nic innego bliżej nie znajdziemy. Ale czy tam coś jest do oglądania- nie wiem. Żadnych umocnień betonowych nie było a po okopach na pewno już nie ma śladu.

Schrony polowe w Modlinie są na terenie lotniska, więc pewnie niedostępne. Sama twierdza już "zdobyta".

 

Krótki wypad związany z II WŚ to Wesoła i Dąbrowicka Góra - ale to rok 1944 i umocnienia niemieckie tzw "Przedmościa Warszawa" - w miare dobrze zachowane. Inne powysadzane, np. w Starej Miłosnej. Kilku nie znalazłem np w Wiązownej (3 schrony) i w Zakręcie (2 schrony), ale może ktoś inny z forumowiczów wie gdzie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W ramach dalszych planów, to na dziś wszystkiego najlepszego dla Miro_Na i Vlaada :P Co by im się wszystko trak ułożyło, żeby częściej mogli z nami śmigać :(

Za Waszmościów zdrowie zatem toast wznoszę! :) :D :)

 

Co do dalszych planów to następny wyjazd wychodziłby już wręcz w październiku - dni krótsze, więc raczej coś bliżej - może przejażdżaka po warszawskich fortach lub wypad do Czerska? Jakieś Goławice i inne forty Modlina? A może coś takiego - Dąbrowiecka Górka, a potem Czersk - trochę byśmy polatali i coś przy okazji zobaczyli? Zaczyna mi się to podobać...

Co o tym sądzicie?

A tak w ogóle to za jakiś miesiąc - dwa, trzebaby się spotkać o obgadać plany przyszłoroczne, by Vlaad już się nie mógł wykręcić :(

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...