Skocz do zawartości

31.05."karambol"-wypadek na moto


młodymz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pokazywali jak gość na czarnej Kawie uderzył w tył jakiegoś srebnego autko. Zginął na miejscu. Zdarzenie miało miejsce w Warszawie.

i wiecie co?? wydaje mi sie że to pokazywali ten wypadek o którym była mowa ostatnio na forum<co babka zawracała i pojawiło sie moto poruszające się z dużą prędkością> niestety niewidziałem samego początku tego materiału i nie wiem czy to rzeczywiście ten wypadek, tzn. była jedna ofiara śmiertelna, ale nie wiem czy jechał z pasażerką i czy wszystkie fakty sie zgadzają. postaram się to jeszcze raz zobaczyć>

 

 

ps. najlepszy był cały komentarz do tego zdarzenia, zero wyzywania od szaleńców itp. powiedzieli tylko,że owszem zdarzają się osoby które jeżdzą z narażaniem życia ale nie mają one ''POPARCIA ZE STRONY ORGANIZACJI SKUPIAJACYCH MOTOCYKLISTÓW"

Aha i wreszcie redaktory wzięli motocyklistów w obronne, tzn, uczulali na dostrzeganie nas na drogach i takie tam.

Szkoda mi tego gościa<pokazali jak leżał i jak go zbierali> miał 33lata

(*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu obejrzyj i daj juz spokoj z takim dopisywaniem nic nie wnoszacym. Tego sie juz nie da czytac. Gdzie sie nie spojrzy jest Twoj post.

racja.

jak to mowia... niedlugo jak zajrzysz do lodowki to znajdziesz jej post :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazywali jak gość na czarnej Kawie uderzył w tył jakiegoś srebnego autko. Zginął na miejscu. Zdarzenie miało miejsce w Warszawie.  

i wiecie co?? wydaje mi sie że to pokazywali ten wypadek o którym była mowa ostatnio na forum<co babka zawracała i pojawiło sie moto poruszające się z dużą prędkością> niestety niewidziałem samego początku tego materiału i nie wiem czy to rzeczywiście ten wypadek, tzn. była jedna ofiara śmiertelna, ale nie wiem czy jechał z pasażerką i czy wszystkie fakty sie zgadzają. postaram się to jeszcze raz zobaczyć>

 

Też to widziałem i mała poprawka - kawa była srebrna. Czarny to był przód odarty z owiewek (wloty powietrza itd.). To był ten wypadek ze skrzyżowania Madalińskiego i Niepodległości. Niestety jechał z pasażerką. Przeżyła wypadek, ale ZTCW ma poważne obrażenia twarzy.

 

ps. najlepszy był cały komentarz do tego zdarzenia, zero wyzywania od szaleńców itp.  powiedzieli tylko,że owszem zdarzają się osoby które jeżdzą z narażaniem życia ale nie mają one ''POPARCIA ZE STRONY ORGANIZACJI SKUPIAJACYCH MOTOCYKLISTÓW"

Aha i wreszcie redaktory wzięli motocyklistów w obronne, tzn, uczulali na dostrzeganie nas na drogach i takie tam.

Szkoda mi tego gościa<pokazali jak leżał i jak go zbierali> miał 33lata

(*)

 

Tak - ja też uważam, że komentarz był wyważony. Wyrazili wprawdzie przypuszczenie, że motocyklista wolno nie jechał, ale zaznaczyli też że babka ewidentnie wymusiła pierwszeństwo. Nie lubię tego programu i zwykle ich ironiczne komentarze do wypadków mnie drażnią, ale przynajmniej tu potrafili zachować powagę. Z drugiej strony nie podoba mi się, że pokazywali ciało Jurka. I już. Mam nadzieję, że przynajmniej dogadali się w tej sprawie z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawczymi wypadku to w niezłym szoku była

kolanami to jej telepało tak, że aż mi telewizor podskakiwał

Podobało mi sie równiez to jak policmen pokazywał jej ślady pozostawione przez moto<chyba tylko po to żeby zrozumiała jak do tego doszło albo chciał pokazac przed kamera jaki to on jest domyślny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu obejrzyj i daj juz spokoj z takim dopisywaniem nic nie wnoszacym. Tego sie juz nie da czytac. Gdzie sie nie spojrzy jest Twoj post.

 

I drugi raz się w tej kwestii muszę zgodzić. Pisz na temat, albo wcale.

 

A w temacie. Od dawana mam pomysł, żeby napisać jakiś normalny tekst o normalnych motocyklistach, o problemach jakie mamy, że ciągla nas ktoś nie widzi, nie zauważył, nie uszłyszał itp. Może być ciężko, bo jak się ktoś zabija, to jest okazja do napisania w SE czy Fakcie kolejnej afery, a jak nie ma afery, to nie ma poczytnego tematu. Może by zapodać "kierwcy samochodów zabijają motocyklistów". Mogę mieć w Fakcie pomoc, moze uda się naskrobać coś co postawi nas w innym świetle, a nie tylko zabójców (zabijających się na samochodach ćwoków, którzy mają oczy w dupie). Postaram się dopilnować sprawy, będę informował jakby co i prosił o pomoc (wypowiedzi itp). Musimy wykroczyć poza gazety motocyklowe, których przeciętny kierowca Żuka nie czyta. Naszą szansą są właśnie brukowce. Biorę się do roboty, bo miarka się przebrała.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawczymi wypadku [..] Podobało mi sie równiez to jak policmen pokazywał jej ślady [..] ;)

 

To raczej nie była sprawczyni wypadku. Sprawczyni ma 54 lata, a ta wyglądała na młodszą. Może to jakiś prokurator / biegły / cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...