Skocz do zawartości

4.06 Bielawa Streetfighter Festival


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede komentował twojej wypowiedzi

tez sie klucic nie chce - kazdy ma swoje zdanie (nie koniecznie racje)

pozatym to widze że nawet niewiesz o czym mowie ZX10 to motor z pokazów.. a ten katowany to GSXR...

w pospiechu zacytowalem i nie zauwazlylem' date=' ze tam jest ZX10 a nie GSXR i wiem o czym mowie !

Luzi widziałem Twoją cieknącą sukę' date=' nie wiedziałem że to Ty... [/quote']

dzisiaj sie za nia biore... trzeba doprowadzic do stanu uzywalnosci !

Jeśli już mowisz żeby było coś słychac to było to odcięcie zapłonu a nie przerywacz

no o to mi chodzi - ja mowie przerywacz majac na mysli odciecie zaplonu...

A co do tego że podoba Ci się odgłos zarzynanego silnika w jakiś tam rytm to wnioskuje' date=' że pewnie jesteś technomłotem i uwielbiasz odgłos łupanki... [/quote']

kazdy slucha innej muzy ! ja co mi podejdzie' date=' ale raczej Drum`N`Bass ;)

Dla mnie motocykl to coś więcej niż kupa metalu...

dla mnie tez ! nie napisalem, ze ja bym tak moto

katowal !

ludzie! wyluzujcie i zarzuccie fotami! ja do bielawy mam ciut za daleko

a jak inaczej - luz blues i orzeszki :lol: foty...na priv maila zapodaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie wk***iło prowadzący zero szacunku dla motocyklistów widać było' date=' że koleś nie z branży, sypał takimi tekstami może kogoś to bawiło tylko nie przyjeżdża się tam by się śmiać ze startujacych. [/quote']

Ten koles ma chody w radzie miasta i prowadzi wszystkie imprezy plenerowe w Bielawie. Jest nie do ruszenia. Cieszcie sie, ze spiewac nie zaczal, mial kiedys kapele discopolo.

Bylem z moim plecaczkiem, z buta niestety. Morda mi sie cieszyla caly czas. Mentos i jego kumple byli zenujacy, reszta w miare ok, ten z pomaranczowym irokezem na kasku na treningu tak katowal motocykl, rzucal nim, a na konkursie sie nie popisal. Niektorzy w ogole nie pokazali zbyt wiele oprocz jezdzenia na gumie i prob palenia laczka. Pogoda sie okazala wredna, dzien wczesniej bylo cieplutko i slonecznie.

 

[ Dodano: 06-06-2005, 11:22 ]

wiecie Ci ludzie z tej Bielawy' date=' szczegolnie mlodociane dresy nie maja za nic szacunku do kobitek...[/quote']

Mlodociane dresy skadkolwiek nie maja szacunku do kobitek, nie uogolniaj, prosze, na cala Bielawe.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...