Skocz do zawartości

Szukam kompana na wyjazd do pracy w Skandynawii (czerwiec)


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Szukam kompana na wyjazd do pracy w krajach Skandynawskich. Nie wiem jeszcze dokładnie w jakim, ale chcę jechać przez Niemcy, Danię do Szwecji. W Szwecji pracowałem w zeszłym roku i wiem, że można tam zarobić. Może uda mi się znaleźc jakieś gotowe miejsce pracy (liczę na to), a jeśli nie to pojadę w ciemno. Już tak kiedyś jechałem i bez większych problemów znalazłem. Planuję wyjazd w pierwszej połowie czerwca, a jak będzie kasa to chciałbym wracać przez Norwegię, Finlandię, Estonie, Łotwę i Litwę (ale to jeszcze nic pewnego).

Najmilej widziana osoba ze znajopmością angielskiego i nie mająca "2 lewych rąk".

Czy ktoś się na to pisze? Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Tez wybieram sie na Eci za granice. Myslalem o anglii (nawet posta zalozylem :D ), ale "Skandynawia sie nadaje. Konkretna" :banghead:

 

ALE

(no wlasnie) sesje koncze dopiero pod koniec czerwca. Jesli takie opoznienie by Cie interesowalo to daj znac

 

Angielski w porzadku (ucze sie tego jezyka od kilkunastu latek 8) )

 

Lapki 2 lewe nie wystepuja u mnie, wiec pracowac umiem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie do GWOŹDZIA - też jestem chetny ale poczatek lipca :D

 

no chyba ze 27 tego miecha dowiem sie ze jednak mature oblalem, to moge już jechac zaraz nast. dnia.

 

co do pracy to nadaje sie - suzi jest efektem zeszłorocznej pracy w niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a najepiej to w jakiejś dobrze prosperujacej fabryce sie zatrudnijcie - zdejmijcie szefa ze stanowiska - sami zostaniecie dyr i zast dyr - i zaprosicie forumowiczów do pracy, w waszej fabryce

 

 

I WILK BEDZIE SYTY I OWCA CAŁA :-D

 

no nie mam racji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa otuchy. Przed chwilą dostałem ofertę pracyw Szwecji na 1 dzień, więc jakby co to nie będziemy tak bardzo w plecy :-)

swiruradom - postaramy sie Was wszystkich zatrudnić, jak opanujemy jakąś fabrykę. Szwedzi nam zrobili potop, to teraz my im się odegramy :lol:

 

Odezwiemy się z jakiejś kafejki z tych zimnych krajów, pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...