Skocz do zawartości

Wkoncu sie pochwale :P


Rekomendowane odpowiedzi

ooo to 4 suw! no to tym bardziej gratuluje wyboru (ach ten gang :P )!! z simsona to roznice napewno czuc, ale pod gorke na 5tce (ostatni bieg?) z pasazerem trudno bedzie Ci sie wtoczyc.. ale to nic! moto jest super!

skoro to 4T hondy 125 ccm z jednego gara to mozliwe ze silnik montowany jest tez w hondzie CG - mozesz posukac o niej info i bedzie sie zgadzac do Twojego moto.

p.s. bedzie Ci palic sladowe ilosci benzyny, co jest tez wielka zaleta (mozliwe nawet ze mniej jak simson)

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez graaatuluje. Moze troszke przeplaciles, ale lepiej dac wiecej i miec pewnosc ze wszystko spoko (kupiles od jakiegos znajomego tak?) . Ja od kolegi DT za 4000zl z 96' kupilem i pekl nieszczesny tlok i kolezka odjal mi to 250zl na naprawe (chwala mu za to). Jak bym kupil motocykl z allegro i staloby sie cos podobnego to ulala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)(kupiles od jakiegos znajomego tak?)(...)

Kupilem moto z takiego fajne serwisu w slupsku u pana Sakowicza, sklep ten nalezy do grupy vicaso team. ;) Takze calkiem spoko ;)

 

A tak wogle to gdzie mozna kupic klamke od sprzegla ? Bo moja przed chwila skapitulowala przy drobnej glebie ;) . Czytalem na forum o larssonie (nie pamietam czy tak to sie pisze), czy jezeli bym z tamtad zakupil klamke jutro rano, to czy przed dlugim weekendem mialbym ja w domu ? :/

 

Pzdr

 

PS. Zapomnialem, czy kazda klamka bedzie pasowac ? Albo od jakiego moedlu moglaby pasowac tak mniej wiecej ? ;) Albo czy sa jakies uniwersalne.

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bedziesz musial kupic konkretnie do Twojej fury, ale chyba z klamkami nie ma wiekszego problemu (w Suzuki tak bylo, ale znajac np. serwis Yamahy to bym musial wplaca zaliczke i czekac 14 dni tak jak na uszczlke pod glowice, nie mowiac juz o tloku (ponad miesiac i i tak wrzucilem na II szlif bo I jeszcze nie bylo );) ;) ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...