Skocz do zawartości

Buty na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item535352838_axo_bu...idi_alp_ga.html

 

Co myslicie o tym ? Cena niczego sobie no i jakosc chyba tez;p A jak z ochrona??

 

Weź dołóż trochę kasy i kup Formy Terrain...są wyższe o kilka cm(można wejść w głębsze błotko :) fajniejsza budowa...jak trochę formy zaimpregnujesz to nie ma bata,i bez impregnacji deszcz czy kałuże im nie straszne...no i formy pozostają po sezonie bardziej ,,twarde" axo jak zauważyłem się zrobiły ,,miękkie" ale to właściwie zależy jak lubisz ;d co do ochrony,to lepsza ochrona piszczela w formie resztę trudno wzrokowo porównać....ale stawiam na formy bo mam ;d a z axo mam styczność

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje formy raptor od poczatku ciekly jak durszlak , naplujesz i masz mokro w bucie.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są AXO Boxer, ja mam AXO CX1, model niedostepny na polskim rynku (niestety pekla mi jedna klamra, na szczescie tak ze moge jeszcze zaczepic o zabezpieczenie ale nie jest to wygodne :/ ) kosztowaly prawie 2 razy wiecej, moj ojciec ma Forma terrain i on ma w bucie mokro pomimo impregnacji a ja mam suchotko, tylko raz mi sie zdarzylo zebym mial wilgoc w bucie i to podczas mycia ich wezem, nawet podczas kapieli w blocie i potoczkach do polowy wysokosci w bucie jest sucho, jedyny minus to plastikowe klamry, ktorych nie mozna nigdzie dokupic .... nastepnym razem tylko aluminiowe klamry albo buty do ktorych bedzie dostep do czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja także bede kupował jakieś buciki pod koniec lutego. Ale napewno nowe, do uzwyanych jakoś niejestem przekonany. Myslałem o takich bucirach http://moto.allegro.pl/item542336686_buty_...r_7_41_5cm.html co o tym myslicie?

I jeszcze jedno pytanko, bo niemam możliwości jechania do sklepu i przymierzyć na miejscu, a na allegro są zawsze podane długości wkładki, jak mam porównać, czy zmierzyć swoją noge tak aby wszystko pasowało? Bo rozmiarem niema co się kierować, wiadomo, rozmiar rozmarowi nierówny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych FLY to ja bym dołozył stówke i kupił Formy terrain. , buty o półke wyżej niż fly viper. A co do forma terrain to też mi przemakają :(

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item535352838_axo_bu...idi_alp_ga.html

 

Co myslicie o tym ? Cena niczego sobie no i jakosc chyba tez;p A jak z ochrona??

 

Ja myślę, że nie kupiłbym niczego od takiego idioty. Opis butów nadaje się do działu HUMOR.

 

 

Przemakalność FORMY była na tym forum już nie raz wałkowana.

Osobiście mam alergię na wszystko "made in Italy".

 

Sam śmigam w MSR-ach i nie narzekam.

 

Ten model:

 

http://www.ridersdiscount.com/images/MSR/b..._mxt_blk_lg.jpg

 

 

Po przekopaniu się przez pół kilometra błota i kałuż tylko miejscami przeciekły mi szwy przy podeszwie, ale w takim stopniu, że zorientowałem się w domu zdejmując buty.

Ochrona stopy :lalag: Przeżyły kilka takich pier***nięć że sam byłem w szoku. Nic nawet nie poczułem :icon_eek:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam śmigam w MSR-ach i nie narzekam.

 

Ten model:

 

http://www.ridersdiscount.com/images/MSR/b..._mxt_blk_lg.jpg

Po przekopaniu się przez pół kilometra błota i kałuż tylko miejscami przeciekły mi szwy przy podeszwie, ale w takim stopniu, że zorientowałem się w domu zdejmując buty.

Ochrona stopy :lalag: Przeżyły kilka takich pier***nięć że sam byłem w szoku. Nic nawet nie poczułem :icon_eek:

Napisz co to za model bo obrazek mi nic nie mówi :bigrazz: no i co najważniejsze cena.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem fox forma pro w wodzie,błocie i wodzie z błotem :P Stałem w wodzie do ok połowy buta wyciągając quada z bagna wiec nie było to tylko na chwile tylko conajmniej 30min stalem w wodzie,przemoczenia brak jednynie sciagajac buty zobaczylem ze mam wilgotne skarpetki na środku "gory" stopy tam gdzie but sie zgina.Co polecacie do impregnacji tych butów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj nie kupuj buty po kimś dorzuć 200 i kup nowe wejdz na stronę olek motocykle zadzwoń do nich napewno dostaniesz jakiś rabat :crossy: :crossy:

 

umyj i natłuść je czymś może być jakiś silikon w spreju nawet :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w Formach i jestem bardzo zadowolony!!Polecam

 

także polecam: niedawno kupiłem Formy MX Terrain;D super sprawa;] mega dobrze jeździ się w butach tej że produkcji. A dałem niewiele niecałe 200zł za niemal nowe buty;P:P

Edytowane przez adikosak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używam buty FLY Viper od jakiegoś czasu i powiem ci, że na początku były bardzo sztywne i ciężko zmieniało się biegi. Gdy buty się rozchodziły, jest OK.

Ze względu na to, że miałem ograniczony fundusz oraz to, że nie będe jeździł strasznie wyczynowo, zdecydowałem się na nie. O używanych wcale nie myślałem, raczej nie ma sensu kupować zużytych butów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...