Skocz do zawartości

Yamaha Virago XV 125 1997 rok


Gość kralex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to na bank blokada jest w gazniku ale co to i gdzie dokładnie to jest to nie wiem, mówie tak bo jak kupowałem wektora 150 to gość mi mówił ze jest odblokowany i ze własnie jest cos grzebane w gazniku i w innych dwukołowcach jest chyba podobnie.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Stałem się na początku sezonu posiadaczem Drag Stara 125 niestety zablokowanego. Sprowadziłem go z zachodu. Kolesie co mi go zapodali podpowiedzieli tylko że blokada jest przy dolocie powietrza do gaźnika i trzeba pewien otwór zaślepić bo silniczek dostaje zubożoną mieszankę paliwa. Niestety nie miałem czasu na razie się tym zająć ale jak tylko coś poszperam to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co prawda nie mam 125 ale 535... ale mozliwe ze blokady sa podobne. Z tego co sie dowiadywalem to blokady w Virago (535) robie sie przez:

1. zmodyfikowane walki rozrzadu

2. mniejsze krucce dolotowe (te rurki od gaznikow do cylindrow :P )

3. inne dysze w gaznikach

Zreszta, poszukajcie na forum juz o tym pisalem... w temacie jest napisane jak doszedlem do zblokowania itp...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko znajdę chwilę w tym tygodniu to rozprawiczę obudowę filtra i gaźnik. Dotychczas szkoda mi było czasu, wolałem wsiąść i jechać przed siebie wykorzystując sprzyjającą aurę.

Moja Yamaha zablokowana wyciąga co najwyżej 70-75 km/h a słyszałem że odblokowane z takim samym silnikiem jadą nawet 120km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zielko... rzeczywiście szybki nie jest. :P Pewnie biegami sie trochę namachasz. Ja bym na Twoim miejscu zaraz brał się za tę blokadę. :)

Praktycznie każda 125-tka 4T musi iść w NAJGORSZYM wypadku 100 km/h. Oczywiście bez żadnych blokad. jak można dawać blokady do takich małych motocykli :?: :!: :P

Sprowadziłeś go pewnie z Niemiec... Życzę odblokowania i szybszego śmigania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mój pierwszy moto to była dokładnie ta jamaszka. Osobiście sprowadzilem z Reichu. Niemcy blakują je elektronicznie, a to tylko dlatego żeby gówniarze mogli nią pomykać (dopuszczalna prędkość). Nie wiem czy w Polsce dostaniesz z drugiej ręki ale osobiście proponuję ci odwiedzić niemieckiego e-bay i znajdziesz tę część bez problemu. Reszta to już kwestia dogadania się. Nie są te części aż tak drogie większy problem stanowi przelanie im kasy. Pozdrawiam. Aha jeżeli chodzi o skrzynie biegów to chyba ktoś ci kitu nawciskał te modele mają pięcio stopniowe skrzynie. Jeżeli nie wchodzi piątka to masz problem. Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mój pierwszy moto to była dokładnie ta jamaszka. Osobiście sprowadzilem z Reichu. Niemcy blakują je elektronicznie' date=' a to tylko dlatego żeby gówniarze mogli nią pomykać (dopuszczalna prędkość). Nie wiem czy w Polsce dostaniesz z drugiej ręki ale osobiście proponuję ci odwiedzić niemieckiego e-bay i znajdziesz tę część bez problemu. Reszta to już kwestia dogadania się. Nie są te części aż tak drogie większy problem stanowi przelanie im kasy. Pozdrawiam. Aha jeżeli chodzi o skrzynie biegów to chyba ktoś ci kitu nawciskał te modele mają pięcio stopniowe skrzynie. Jeżeli nie wchodzi piątka to masz problem. Narka.[/quote']

 

Możesz napisać co to dokładnie za część? Jak się nazywa... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ta blokada podobno jest ale... no wlasnie gdzie?

co tam przeciez leci 100 :arrow: zartuje jesli jest to trzeba ja rozgrysc...

POZDRAWIAM!!!

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 22:08 ]

no wlasnie 125 na pewno ma 5 stopniowa skrzynie... wiec proponuje to sprawdzic bo moze katujesz motorek na 4 biego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...