Skocz do zawartości

fotoradary łapiące motocyklistów


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

napisałem już wcześniej:

 

najlepiej jak ktoś ma młodszą siostrę, to niech poprosi Ją o dużego liścia (którego np. suszyła w dużej książce na potrzeby szkolne) przyklei na blachę i już ;)

 

Jak Gliny zatrzymają i zapytają to się mówi "O cholera! Listek się przykleił! Nie zauważyłem! ...

 

gorzej jak to będzie w zimę albo w lato jak liści nie ma ;)

 

można też użyć i takiego z ulicy :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 maja lece sobie ze szkoly do domqu gorczewska nagle kolo mnie radiowoz i prosza o zjechanie. Przystanek autobusowy, stop, zdejmuje kask i juz kombinuje co sciemniac a tu mlode chlopaki i z textem zebym podjechal na komende bo chyba moje tablice tam sa. Lookam faktycznie nie ma i lekka zdziwka. Atakuje na komisariat na twarzy skrucha a tu policjanty sobie ze mnie jaja robia ze po co tak zginac bylo i ze nowa tablica duzo kosztuje i ze za to chyba mandat bedzie. TO ja oczywiscie sciema ze jedno ministerstwo jestesmy i nie bedziemy sie okradac ( wojsko polskie jestem) no i jakos ze smiechem i po udzieleniu paru odpowiedzi na temat osiagow dostalem klucze i srubki, przymocowalem, nie prostowalem i odjechalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu w temacie o zaginanych blachach...

jade sobie spokojnie z plecaczkiem i z bocznej wyjezdza xj policyjna i zaczyna jechac za mna. juz wiedzialem co sie swieci, za 200 metrow juz bylem zatrzymany i slysze: "Prostujesz blache, czy mam Ci ja odstrzelic?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wyprostowalem, dostalem jeszcze wyklad na temat lysych opon, nie chcialem sie klocic, ze tylna nie jest lysa od hamowania ale od palowania :mrgreen: dostalem tez wyklad, ze kiedy tablica jest nieczytelna, brak jej, to mozna zatrzymac dowod rejestracyjny. chyba zrezygnuje z zaginania - 2gi wyjazd w trase i 2gie prostowanie przy glupim zatrzymaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mozna tez blache w plecaku wozic.

ale takim z zew. foliowa kieszenia, lub siateczka

kiedys wlasnie widzialem kolesia i mial plecak a na plecaku blacha za siateczka. nie wiem cz<y to celowe czy przypadkowe czyt. urwana byla lub cos podobnego ale liczy sie sam fakt. chociaz taki motor to sie pewnie szybko w oczy rzuca. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mozna tez blache w plecaku wozic.

ale takim z zew. foliowa kieszenia' date=' lub siateczka

kiedys wlasnie widzialem kolesia i mial plecak a na plecaku blacha za siateczka.[/quote']

 

jak ktoś zbduje streeta i nie chce go oszpecać blachą to tak robi... do czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotoradarow i fotoblokera - nic z tego panowie i panie... Dzwonilismy z kolega do producenta tychze urzadzen - w dzien lampa blyskowa nie dziala , a po ciemku owszem - dziala, ale jest pewien problem - nie jest to swiatlo "biale" i nie blyska na tyle mocno, zeby zagwarantowac przeswietlenie. I jeszcze jedna cenna uwaga - w Wielkopolsce sa TRZY dzialajace fotoradary, tylko puszek (pustych) jest duzo wiecej. Co prawda nigdy nie wiesz, czy ta wlasnie puszka jest pusta czy tez nie, ale przy tak duzej ilosci samych straszakow w stosunku do urzadzen - raczej malo prawdopodobne jest, ze trafisz na urzadzenie w pelni dzialajace (chociaz jak pech to pech). O tym, ze samych radarow jest trzy na cala Wielkopolske wiem od bardzo dobrego kolegi, ktory nie pierwszy raz byl na zlocie motocyklowym organizowanym przez BLUE KNIGHTS - policjantow na motorsach...

Co do wyginania blach - rzeczywiscie problem pojawia sie w momencie grzecznego postoju i przypadkowego patrolu, ktory akurat przechodzil obok...Naklejka tez nie jest dobrym pomyslem, bo od tego samego przypadkowego patrolu mozesz dostac mandat za nieczytelna tablice... Sam myslalem o zdejmowalnej nakladce na blache - jedziesz to zakladasz, stoisz to sciagasz, chociaz pomysl z blacha na zawiasach bardzo mi sie podoba i musze sobie jeszcze pomyslec co wybiore... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Załapałem sie na 500zł i 10 punktów oczywiście prędkość, ale i tak nie było tak źle, zwolniłem bo szukałem stacji paliw , która miała gdzieś być w pobliżu. Fotka była nie z puszki tylko z auta które stają z fotoradarami. Olałem temat i pojechałem dalej nie zatrzymując sie 500metrów dalej czekali z blokadą drogi, niestety nie było zjadów no i buuum... Zapłaciłem.

Jednego juz sie przekonałem na zadupiu można zwiewać lecz przy wjazdach do aglomeracji lepiej sobie odpuścić , poważnie nie mogłem uwierzyć, w tym czasie bo to długi weekend był, patroloał nawet helikopter policyjny więc dobrze że nie wiałem pod prąd z powrotem bo dopiero bym sobie nabrechtał :-P .

Pozdrawiam i uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Załapałem sie na 500zł i 10 punktów oczywiście prędkość' date=' ale i tak nie było tak źle, zwolniłem bo szukałem stacji paliw , która miała gdzieś być w pobliżu. Fotka była nie z puszki tylko z auta które stają z fotoradarami. Olałem temat i pojechałem dalej nie zatrzymując sie 500metrów dalej czekali z blokadą drogi, niestety nie było zjadów no i buuum... Zapłaciłem.

Jednego juz sie przekonałem na zadupiu można zwiewać lecz przy wjazdach do aglomeracji lepiej sobie odpuścić , poważnie nie mogłem uwierzyć, w tym czasie bo to długi weekend był, patroloał nawet helikopter policyjny więc dobrze że nie wiałem pod prąd z powrotem bo dopiero bym sobie nabrechtał :-P .

Pozdrawiam i uważajcie na siebie.[/quote']

 

blokada drogi???, to ostro. Nie słyszałem wcześniej aby Policja ustawiała blokady na motocykle. To fotkę zrobili Ci z przodu czy z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...