Skocz do zawartości

Karta motorowerowa 8)


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ciekawa jestem jak to bedzie wyglądać

18 pytan - 2 z pierwszej pomocy - pare skrzyzowan itp... A potem jakies koleczko po placu i jakas osemka ;)

 

Zapomniałeś dodać slalomu miedzy pachołkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zdawanie na kartę... to u mnie w szkole wyglądało to tak:

 

1.Odpalić skuter/motor

2.Włączyć światła

3.Zrobić kółko na boisku

4.Postawić skuter/motor...

 

A co do teorii... To całą zrypałem od kumpla ;D a była polewka bo pisało nas 3 na sali gimnastycznej... każdy miał swój kąt... no to ja do goscia zeby mi smska z odp. puścił i po problemie ;) na 21 pytań miałem 1 źle.

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zdawanie na kartę... to u mnie w szkole wyglądało to tak:

 

1.Odpalić skuter/motor

2.Włączyć światła

3.Zrobić kółko na boisku

4.Postawić skuter/motor...

 

A co do teorii... To całą zrypałem od kumpla ;D a była polewka bo pisało nas 3 na sali gimnastycznej... każdy miał swój kąt... no to ja do goscia zeby mi smska z odp. puścił i po problemie ;) na 21 pytań miałem 1 źle.

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

 

Oooo też tak chce ;) :twisted: tylko że ja nie zdaje w szkole :? wiec marne szanse :roll:

 

Pozdrawiam

Sandra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja to miałem karte motorowerową w 5 min, poszedłem do innej szkoły gdzie mój brat sie uczył i tam znajomy mojego taty był i wziełem moja karte rowerową i pokazałem mu że tam znam sie na przepisach i znaki mam wykute no i tylko dałem moje zdjęcie i tam coś napisał na kompie i wkleił moje zdjęcie i już miałem karte motorowerową na legalu bez żadnych jazd i wogule ;) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja zdałem w wieku 13 lat z grupa osobo w wieku 14 lat i z nich wszystkich (20 osob) tylko ja zdałem ;)

Praktyke robiłem na Suzuki Street Magic ( taki mały automat ). Gosciu kazal mi przez 1,5 godziny jezdzic po torze zrecznosciewym:p łatwoooo:D no i jeszcze zakrety:P ale tez latwo:P a teraz smigam sobie Simsonkiem po miescie juz jakies pol roku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byBa pompa jak zdawalismy :-D :-D Jeden kolo co nigdy nie jezidziB na mota<zdawalismy na skuterze> zamias na tyl zachamowac zahamowaB na przud i jechaB naprzednim kole i koles go zlapal z tylu a on tak sie spenial ze ze smiechu wytrzymac nie mogBem :-D

 

 

Pozatym teoria byBa na kompie i zdalem za 4 razem a jazde to za pierwszym:] zresztom to bylo pewne i przyokazji zdalem do 2 gim:] bo babka byla przed szkola i sie zapytaBem a chciala mnie zostawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja zdałem w wieku 13 lat z grupa osobo w wieku 14 lat i z nich wszystkich (20 osob) tylko ja zdałem :D    

Praktyke robiłem na Suzuki Street Magic ( taki mały automat ). Gosciu kazal mi przez 1,5 godziny jezdzic po torze zrecznosciewym:p łatwoooo:D no i jeszcze zakrety:P ale tez latwo:P a teraz smigam sobie Simsonkiem po miescie juz jakies pol roku:D

 

.... Stary Kisielin 8) :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja egzamin (toretyczny) mam 21.06 b.r. i myśle że z teoretyka nie ma problemu(nie chwalac sie jestem najlepszy w te klocki z całej mojej zasranej klasy) 8) Z praktyka rownierz mam nadzieje ze pojdzie ok bo jak sobie przeczyszcze dysze w gazniku to sie nie bedzie dlawail na koncu manetki (mam taka nadzieje :!: )No wiec po egzaminie opiszę moje przezycie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...