Skocz do zawartości

"Nowy" nabytek


Rekomendowane odpowiedzi

Widze że każdy tu pisze jak posiądzie nowego sprzęta więc nie będe gorszy...moją DT 125 coprawda nabyłem jakieś czas temu ale było to posiadanie w znaczeniu przenośnym ponieważ detka przechodziła z jednego warszatu do drugiego...wczoraj(po 4 tygodniach) wreszcie odebrałem ją sparwną :D coprawda natychmiastowa jazda nie była możliwa gdyż rozwaliło mi sie mocowanie kanapy, ale do godziny pierwszej w nocy dokonałem wszelkich niezbędnych poprawek i proszę Państwa jest : YAMAHA DT 125 R!!! Wiem, że to co tu pisze może jest głupie ale ejstem naprawde super szczęśliwy, dziś jeżdzę mimio skręconej prawej ręki ( mam w bandażu) i jest zajebiście moto ciągnie naparwde super! Dobra starczy tego gadania bo silnik stygnie. Musiałem to z siebie wyrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podczepie bo nie chcialem zakładac takiego tematu, w sumie to nie chcialem troszke zasmiecac forum, bo niektorych wkurzaja te posty w stylu "mam sztuke" ;) , ale skoro jest temacik to postanowiles sie podłączyc.

zdjątka mojej Cz-ty są tu http://www.bikepics.com/members/kornol/88125cross/ , troszke mało, ale zaniedługo dojdą jakies nowsze foty, może jakies ciekawsze niż te.

 

micza: no to ja gratuluje nabytku :D

---------------------------------------------

 

a może niech każdy kto bedzie chcial zrobic taki temat, zeby nam pokazać swój sprzet, niech nie zaklada nowego tematu tylko niech da tutaj posta, byłoby to chyba lepsze niż tyle tematów o tytule ("moja maszyna") albo cos w tym stylu, mi te tamtety nie przeszkadzaja, ale tak po prostu proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Micza to jestes kilka zlotych do przodu. A co bylo nie tak z elektryka ze chciales modul zrobic?? POstaraj sie o jakies foty DT bo duzo o niej na GG slyszalem ale nigdy jej nie widzialem :D . Heheh zawsze jak Simak_Enduro do mnie wpada to siedziemy przy motorkach do 2-3 w nocy, to juz taka tradycja :lol: . Z mocowaniem kanapy tez mam problem bo sruba sie oberwala poprzedniemu wlascicielowi i koncowka siedzi w gwincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh zawsze jak Simak_Enduro do mnie wpada to siedziemy przy motorkach do 2-3 w nocy

 

dopuki mama nie powie że musimy iść spać :D

No gratulacje oby dt ci służyła długo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Widze że każdy tu pisze jak posiądzie nowego sprzęta więc nie będe gorszy...moją DT 125 coprawda nabyłem jakieś czas temu ale było to posiadanie w znaczeniu przenośnym ponieważ detka przechodziła z jednego warszatu do drugiego...wczoraj(po 4 tygodniach) wreszcie odebrałem ją sparwną :D coprawda natychmiastowa jazda nie była możliwa gdyż rozwaliło mi sie mocowanie kanapy, ale do godziny pierwszej w nocy dokonałem wszelkich niezbędnych poprawek i proszę Państwa jest : YAMAHA DT 125 R!!! Wiem, że to co tu pisze może jest głupie ale ejstem naprawde super szczęśliwy, dziś jeżdzę mimio skręconej prawej ręki ( mam w bandażu) i jest zajebiście moto ciągnie naparwde super! Dobra starczy tego gadania bo silnik stygnie. Musiałem to z siebie wyrzucić...

 

Micza Ty byłeś u nas z tym motorkiem? Jeśli tak to co w końcu było z nim nie halo?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...