Skocz do zawartości

O suzuki gsx 750 osiągi i turbulencje


Gość krzysiekosiem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekosiem

Suzuki gsx 750 f

Wszyscy mówią ze jak masz 15/47 to powinno iść nawet 120,ja mam 14/47 no i tak do 90 dych wicisne ale zmiana biegu to tak 70/75 najlepiej.Czy licznik oszukuje??? wedłuyg yamachy kocie oczy miałem przy jego 80,u mnie było 70.

A druga sprawa przy 210km/g.Wpadł w turbulencje,co prawdfa był duży wiatr ale ściągnęło mnie na środek drogi i zaczęly się turbulencje czy to możliwe przy tej prędkości????No i musiałem zwolnić drugi raz niepróbowałem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana przedniej zebatki powoduje zawsze wieksze zmiane przelozenia niz zmiana w tylnej zebatce. Jesli chodzi o turbulencje to moze wiatr- a jak nie to trzeba sprawdzic to co napisalem w poscie nt. ZZR 1100- w dziale Sport-Turyst- Naked.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki gsx 750 f

Wszyscy mówią ze jak masz 15/47 to powinno iść nawet 120,ja mam 14/47 no i tak do 90 dych wicisne ale zmiana biegu to tak 70/75 najlepiej.Czy licznik oszukuje??? wedłuyg yamachy kocie oczy miałem przy jego 80,u mnie było 70.

A druga sprawa przy 210km/g.Wpadł w turbulencje,co prawdfa był duży wiatr ale ściągnęło mnie na środek drogi i zaczęly się turbulencje czy to możliwe przy tej prędkości????No i musiałem zwolnić drugi raz niepróbowałem:(

 

1. Może masz krótka sportową skrzynie :)

2. Niepowinien wpadać w turbulencje przy takiej prędkości, moja xj wpada w turbulencje dopiero przy prędkości 360m/s... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to przy 210 kmh i bezwietrznej pogodzie ciśnienie powietrza od czoła ma ok. 8 atm.( może mnie ktoś poprawi ) i wtedy każda niesymetria owiewki może spowodować turbulencje.

Jeżeli wiał silny wiatr ( kierunek obojętny ) to nie były turbulencje tylko przerost chęci nad Twoimi możliwościami.

Powinieneś się cieszyć że kaskaderski wyczyn nie skończył się w rowie lub na barierkach.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekosiem

No gsx idzie jechać 240km/h więc myślalem że powinien trzymać się równo,objawy byly takie,wyglądało to tak jak bys np:przy 100 ruszał delikatnie kierownicą prawo lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...