Skocz do zawartości

No i ja też złpałem szlifa - i co dalej ??


Rekomendowane odpowiedzi

oni okradają nas to i my okradamy ich, proste

Heh a może jest na odwrót? My robimy w ciula ich a oni potem wszędzie węszą podstęp i zaczynają kroić nas. Też proste nie?

Zresztą problem nie jest w jakimś zadupku czy oszlifowanej klamce. Dobrze wiecie jak się robi sprzęty: wrzuca krzywe lagi, tłumiki ujeb...e całe boki i tak dalej... nie chce mi się gadać

 

Nic nie kombinuje z wiekszymi stratami

I może dlatego wszystko będzie ok i dostaniesz niezłą kasę, dokładnie taką jaka ci się należy

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a może jest na odwrót? My robimy w ciula ich a oni potem wszędzie węszą podstęp i zaczynają kroić nas. Też proste nie?

srednio proste. zglaszales kiedys szkode? ja czekalem pol roku :!: na wyplate kasy za glupia stluczke z katamaranem. nie mogli ustalic ile warte sa pociete ciuchy przez odpryski szkla (to znaczy mogli, dawali tyle, ze bym rekawic nie kupil nawet), czy mi sie to wogole nalezy, bo to nie pojazd. musialem dlugo i duzo chodzic, mowiac, ze nie podpisze nic, dopoki mi nie uznaja szkody za ciuchy. tak samo nie mogli okreslic, ile warta jest lakierka baku w mz. tragedia. rzecz sie miala w pzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekalem pol roku  na wyplate kasy za glupia stluczke z katamaranem.

Jasne bywa i tak. Oczywiście odsetki dostałeś? :)

Ale to akurat ma się nijak do mojego powyższego stwierdzenia.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny masz rację, gdybyśmy wszyscy byli normalni i uczciwi to może zasady byłyby respektowane przez wszystkich, też rozumiem to naciaganie szkody ale znam gosci , którzy z tego zyją i dobrze się mają (to nie jest małe naciąganie). I miedzy innymi dlatego AC jest tak zaj...... drogie. Płacicie AC? Przecież nie zapłacisz jeśli nie musisz prawie 15% wartości pojazdu na polisę AC (takie stawki dla ok. 8 letniego sprzęta) - a kiedyś stawki były niższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgłaszałem szkode facet z ubezpieczalni chciał ode mnie fakture kupna lub mowe kupna-sprzedazy na motocykl.

Czy ja musze mu to pokazywac - bo ja za cholere nie wiem gdzie to jest??

 

A z resztą co go obchodzi ile ja dałem za motor.

 

I chce jeszcze jakies faktury na częsci które ja włozyłem na przykład w podczas przeglądow??

 

Mam uszkodzony kask ale nie mam na niego faktury. Czy musze pokazywac fakturę czy wystarczy podanie ceny za jaką był kupiony.

 

Jak mysle nie ma potrzeby brac faktury jak sie nie załącza ich do kosztów w firmie.

 

Cos czuję ze bede miał przeprawę z tą ubezpieczalnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja w zeszłym tygodniu składałem odwołanie

najpierw dostałem kasę którą mi zaproponowali (licha kasa)

teraz czekam na odpowiedź

ode mnie nie chcieli żadnych umów ani rachunków

odn ciuchów miałem napisac tylko oświadczenie kiedy i za ile kupiłem poszczególne rzeczy (w rozmowie telefonicznej kolo wprawdzie spytał o rachunki na ciuchy ale zjebałem go i spytałem z jakiej paki mam trzymać rachunki przez dwa lata)

 

ahi-czy wizytowal u Ciebie rzeczoznawaca?wydaje mi się że był to tylko przedstawiciel ubezpieczalni który za bardzo nie zna się na rzeczy a zrobił tylko zdjęcia -u mnie tak było-motocykla żaden "fachowiec" jeszcze nie oglądał

najprawdopodobniej teraz przyślą rzeczoznawcę- chyba że mnie oleją i dalej będą trzymali się swojego to sam powłam rzeczoznawcę (koszto ok 150-200zł) który wyceni mi wartość motocyka przed wypadkiem i napiszę do pzu kolejne pisemko

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...