Skocz do zawartości

Porady kupującego zx6r


Rekomendowane odpowiedzi

Z koro nie mogę liczyć na konkretne odpowiedzi to pofatygowałem się dzisiaj do serwisu-w (3 z resztą) kawasaki. I dostałem konkretną odpowiedź ...

Roczniki 98 do 99 miały tę wadę . starsze do 97 miały inne ramy więc ta bajka ich nie dotyczy roczniki 2000 w zwysz, miały poprawione ramy fabrycznie i można je stawiać na gumę

 

 

i dzięki !!

w sumie za nic ,bo sam musiałem przeprowadzić dochodzenie. :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem 3 dni na tym forum i obejrzało ten temat sporo ludzi nie wypowiadając kwestii na ten temat ... dopiero kiedy pisze że byłem i pytałem i dostałem odpowiedź to temat zaczyna dziwnie ożywać. I jak mieć wiarygodność na forum. Moim zdaniem żadnej bo większość ludzi która się tu wypowiada do tylko ze słyszenia zna sprawy , a nigdy nie jeździła na tyle by poznać sprzęt. Bo karnąć się a przetestować to różnica zajebista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, może zwyczajnie nikt z czytających nie wiedział, więc nikt niepotrzebnie nie bił piany o d*pie Maryni, bo i po co :)

 

Co do wiarygodności to ja śledzę forum dużo dłużej niż jestem zarejestrowany i doszedłem do wniosku, że wypowiada się tu wiele osób o sporej znajomości tematu. Więc czemu by nie zapytać? A nóż ktoś mądry się odezwie :-)

 

Chiiiiillllooooout maaaaaaan :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzisiaj zły bo musiałem zrobić dzisiaj dużo kilometrów żeby się dowiedzieć zamiast siedzieć na plaży. A do tego zwinęli mi dzisiaj moto z przed nosa jak zamierzałem je nabyć. Więc niemów mi żebym się wyluzował bo mnie H.J strzeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie luzuj ale czasami warto poszukac w archiwum.

W warsztacie Dominika pracuje `Kubek z Kawka`, ktory oba modele Kawy uzytkowal i nawet peknieta rama go nie zniechecila do tego moto.

Sprawa byla walkowana chyba juz kilka razy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !!!

Jezdze na zx-6'98 <model 97> od 2003r i z doswiadzenia uwazam ze jest to bardzo udany motocykl. Nie mialem zadnych problemow dotyczacych ramy, silnika czy innych podzespolow. Przejechalem na nim 20 tys km i nigdy mnie nie zawiodl, oczywiscie nie mozna sobie zaniedbac takiej sprawy jak wymiany na czas oleju<co 6000>,filtrow...itp

Jezeli tego sie dopilnuje to naprawde nie ma sie czego doczepic w tym moto. Kawa teraz ma przejechane 54 tys w silniku przy regularnym ustawianiu zaworow mechanik stwierdzil ze nie widac sladow zuzycia czy to na walkach czy na zaworach, nie musial nawet naciagac lancuszka rozrz.Jak co to pytac! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manon, a często śmigasz na kole (obojętnie którym)?

 

Od lutego nie smigam musialem zostawic moto w Polsce ale probowalem postawic duzo razy moto na tylnim kole z roznymi skutkami <bez wypadku>. Jesli chodzi o rame to jak juz wczesniej ktos napisal ,jest to pieta achillesowa modelu 98'99

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem takowej Kawy z 96 roku juz od prawie 2 lat, jedyne koszta to serwis eksploatacyjny, a rama w moim byla spawana, o czym dowiedzialem sie ostatnio przy regulacjach. Moim zdaniem przyczyna spawania byla ostra gleba na prawa strone, poniewaz przyspawany jest uchwyt silnika oprocz spawow ramy od strony wewnetrznej, scislej na takim wypukleniu. Zebym nie musial ponownie spawac, walcze z dziurawymi drogami i zawsze wybieram jak najlepsza droge(skrajnosc),zwalniam mocno przy przejezdzaniu przez tory, nie uprawiam wyczynow itp. Mimo takiego stanu rzeczy jestem zadowolony z tego sprzeta, prowadzenie jest miodzio, potrafi zaskoczyc osiagami i wygoda podrozowania. Nawet oszczedna jest (srednio 6,5 litra), ale olej bierze jak poszarzujesz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jezdze ZX6R '97 - rama cala bez zadnych sladow czegokolwiek. Jak sobie poszperacie w necie (lub chociazby na kawiforum: http://kawiforums.com/forum/default.asp) to faktycznie problem dotyczy modeli '98 - '99. A rame peknieta widzialem tez w innych moto ale niekoniecznie z powodu jej wadliwosci..... :P

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...