Skocz do zawartości

Za*ebali... ;(


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 30.04.2005r na 01.05.2005r, w Nadarzynie k. Warszawy z terenu ogródków działkowych za*ebali mi moją Yamahe FZ 750 z 87r.

nr rej. WB 5972 nr ramy i silnika (ten sam) 1FV001904

 

nr kontaktowy do mnie: 0-602-178-774

 

Dokładnie TEN motocykl: http://www.budokan.pl/bemowo2005/PIC00009.JPG

 

Za pomoc w odnalezieniu lub wskazanie miejsca postoju czeka nagroda...

Szkoda ku*wa gadać ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Occult

Tak pomijając tą kradzież. Znam ten motocykl ponieważ przjechał ze szwajcarii i sprowadził go mój znajomy. Co pamiętam, to fakt, że moto miało rozwalony amorek z tyłu.

 

Współczucia ... jak zobaczę to na pewno dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzia du współczuję, co tu więcej powiedzieć. Najgorsze jest to, że motocykl to nie jakaś nówka, warta masę kasy dla złodzieja (bo albo zakatuje, albo sprzeda kilka części na allegro za grosze, kilka procent wartości moto), tylko ogromna strata dla Ciebie, nie tylko finansowa, ale też sentymentalna ...

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Ja rowniez wspolczuje, bo nic innego mi nie pozostaje...no chyba ze gdzies zauwaze to dam znac. W tym miejscu i ja zaczynam sie obawiac o swoja wiekowa juz GS'ke, bo tez mam zamiar trzymac ja na dzialce :?

 

Czy wiecie ile moze kosztowac AC dla 13-letniego motoru o wartosci mniej wiecej 5000zl?Czy w ogole ubezpieczaja w tym wieku pojazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgladajcie sie po roznych stronach aukcyjnych oraz ogloszeniach w gazecie... a noz widelec ! a ty Dziadu daj ogloszenie, ze poszukujesz podobnej na czesci w gazetach... ! Bede trzymal kciuki, zeby sie znalazla ! choc nie ukrywam, ze czasami ida moto pod zamowienie...

 

na allegro (i kilku innych stronkach) nic nie znalazlem ! ale bede mial na oku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie ile moze kosztowac AC dla 13-letniego motoru o wartosci mniej wiecej 5000zl?Czy w ogole ubezpieczaja w tym wieku pojazdy?

 

PZU nie chciało podobno ubezpieczać > 10 letnich motocykli, ale słyszałem

ostatnio coś o takim okrojonym AC (ubezpieczającym od kradzieży tylko).

 

ps. Co kraj to obyczaj. U nas jest taki, że jak coś masz to Ci jakiś sk<piip>syn

ukradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU nie chciało podobno ubezpieczać > 10 letnich motocykli, ale słyszałem  

ostatnio coś o takim okrojonym AC (ubezpieczającym od kradzieży tylko).

 

Jak ja bralem OC to sie pytalem o to AC i to jest tak, ze jezeli moto jest starsze niz 10 lat to mozna wykupic czesciowe AC, ale tylko od wypadku (a nie od kradziezy !) i przy mojej Suzi 600 z 92r. (bez znizek) wyliczyli mi 1700 zl na rok... :D (w allianz-ie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ten NADARZYN mam przykre wspomnienia z tego miejsca - byłem oglądałem NSR-ke tam swojego czasu. Sprzedawca nie chciał sie umówic pod domem tylko ku*wa gdzieś na terenie miasta - na kilka h przed dokonaniem tranzakcji on mówi ze w tym samym miejscu sie ustawimy co oglądalem go 1szy raz

 

a umowa co na kolanie ?? dziwny koles

 

noi jak dobrze pamietacie to na 2h przed zawarciem tranzakcji a na kilka minut przed moim wyjazdem odwołał - stwierdzil ze nieaktulane :D

 

 

a tobie DZIADU współczuje ;) samnieraz straciłem dekle - coprawda nie równaja sie motocyklowi albo wkłady lusterek ale zawsze to jakas kasa ;)

JA codziennie nowe oferty na alegro przeglądam - mania taka wiec jak coś by bylo to DAM ZNAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wsparcie duchowe i moralne, znam niemal każdy centymetr ciała mojej kobiety i rozpoznam swoje graty choćby po jednym deklu, owiewce, tarczach hamulcowych, wahaczu i czymkolwiek innym. Niech się sk***iel modli aby czym prędzej przyjechała po niego policja zanim puszczą mi nerwy i połamię mu łapska, którymi się do niej dobierał.

 

[ Dodano: Czwartek 09 Czerwiec, 2005 ]

W dniu dzisiejszym otrzymałem pismo z prokuratury w Pruszkowie zawiadujące o umożeniu śledztwa z powodu nie wykrycia sprawców przestępstwa - standartowa procedura :D

 

Mam wszystko i wszystkich w dupie :evil2:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

W Czwartek (4.08 ) idąc w Pruszkowie do koleżanki przed przejsciem dla pieszych zatrzymała się ładna FZ (Czerwono biała z błękitnym pasem ,bez błotnika)

Przechodząc podziwiałem. po zapaleniu się zielonego światła usłyszałem głośny ryk i odgłos odjezdżającego motocykla, aż się odwróciłem by zobaczyć start z pod świateł. Ku mojemu zaskoczeniu motocykl nieposiadał żadnej tablicy rejestracyjnej i wtedy przyszło mi do głowy że Dziadu właśnie taką FZ stracił.

W związku z tym, że to może być jego sprzęt prosze żeby wszyscy będący/mieszkający w Pruszkowie zwracali uwage na ten model motocykla. Jest duże prawdopodobieństwo że to FZ Dziada (Gdyż została skradziona 7km dalej, w Nadarzynie). Gdybym wiedział przy przechodzeniu na przejściu że ta FZ niema blachy bym zareagował jednak tak się nie stało. Jedyna pociecha tylko jest taka że motocykl jeżdzi (o ile to ten) i to jezdzi w przypałowym miejscu (od kradzierzy). Szczegółów ubioru kierowcy niepamiętam bo przyglądałem się bardziej motocyklowi ale była to osoba ok 170cm wzrostu ubrana jak na spacer, nie na motocykl. Posiadająca jakiś badziewny kask niższy od klasy tiger/tornado (taki polski z 1990r , nie orzeszek - troche to podejrzane )

 

Pozdrawiam Sz6sty

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sz6sty, ja ososbiście pokręcę się troszki po Pruszkowie, natomiast przypominam, że za pomoc w odnalezieniu Ewuni, cały czas czeka NAGRODA!!!!!!

 

P.S. Jeśli ktoś zauważy powyższy motocykl i będzie miał możliwość zrobienia fotki (choćby telefonem), to bardzo proszę o info na priv.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadąc sobie na wycieczke rowerową do brwinowa, przejeżdżałem koło sklepu aby nabyć jakieś browarki i wtedy pod sklepem zauważyłem indentyczny motor jak ten który pokazywałeś na zdjęciu tyle że miał pękniętą owiewke i potłuczone lusterko wyglądał jakby ktoś na nim glebe zaliczył. Cekając chwilke przed sklepem wyszło z niego 2 gości wsiedli i pojechali z tego co zapamiętałem to z wydechu dochodził taki dziwny metaliczny dźwięk jakby wkład w środku latał kolesie pojechali w strone brwinowa widocznie jechali na jakąś imprezke bo w torbach mieli duuuuuużo browarków. Niepisał bym tego żeby nie tych 2 gości wydali mi się zupełnie tacy amatorzy ten co prowadził to nawet ruszyć nieumiał motor mu zdech niemieli kasków ani naet kombinezonu , poreszta po ryju to to niebył motocyklista tylko jakiś pijak z przejaranymi oczami niemiałem okazji zrobić fotki telefonem bo zostawiłem go w domu i teraz żałuje ale jestem pewien że to ta bryka tak na 85% i tego że koleś jest z brwinowa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...