Skocz do zawartości

boje sie pochylać mocno w zakręcie


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MłodyVFR - gdzie ćwiczyłeś? Ja próbuję na Słowackiego, ale tam są bariery i trochę mam cykora.

 

na slowaku rekord Mlodego to 168km/h pokazane na wyswietlaczu przy fotoradarze 8) :mrgreen: cykora na slowaku tez mam, ale tylko w jednym miejscu: tam gdzie jest przejscie dla pieszych na zakrecie i sa sliskie pasy.

generalnie trenuje:

- gdzie sie da (pojedyncze zakrety, trasy, ktore znam)

- zjazdy/wjazdy na obwodnice

- sa 3 fajne winkle z nowka asfaltem za leznem w kierunku na zukowo (ul. kartuska) - generalnie ta trasa jest ok (z odbicem na kartuzy)

- winkle za kolbudami na przywidz - nowka asfalt

- spacerowa - czekam na dokonczenie remontu

- sopocka okazjonalnie, ale tam duzo puszek no i tylko 2-3 ciasne winkle

 

ostatnio lecialem z gdyni na koleczkowo i tez zajebioza winkle, ale ciut dziurawe miejscami, tak samo z koleczkowa na osowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady, na pewno się za to wezme po tym co napisaliście - jestem zmotywowany. z przodu mam  opone szosową, a z tyłu mam szosowo-terenową - ale to chyba nie ma dużego znaczenia. .

 

Zdecydowanie ma, tak jak stan zawieszen i hamulcow.

Na Heidenauach po deszczu zakrety na tym moto przebywalbym pieszo.

To ze z tylu masz inna opone niz z przodu nie pomaga, tak samo jezeli opony sa starsze niz 4 lata i twarde.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ma, tak jak stan zawieszen i hamulcow.

Na Heidenauach po deszczu zakrety na tym moto przebywalbym pieszo.

To ze z tylu masz inna opone niz z przodu nie pomaga, tak samo jezeli opony sa starsze niz 4 lata i twarde.

Adam M.

 

Potwierdzam - Heidenau potrafi zaskoczyć in minus na mokrym (na suchym nieraz też), wyjątkiem jest opona enduro K60 która trzyma pieknie aż do zamknięcia jak przyklejona ale za to starcza na max. 5-6 tys km.

Ja mam teraz w B12 macadamy 90x no i trzeba zmienić bo tył ucieka i to dość niespodziewanie tzn nie odpuszcza spokojnie tyylko nagle zrywa przyczepność.

A co do ćwiczenia zakrętów- ja mam wjazd na Katowicką 500 m od domu i tam ćwiczę. Super asfalt i zakręt 180 stopni przy promieniu łuku ok. 15-20m więc wolny ale w ten sposób można schodzić bardzo nisko nie ryzykując wiele, bandytą jeszcze nie przytarłem ale tryplem się zdarzyło.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj późnym popołudniem na obwodnicy Poznania na A2 poćwiczyłem se troszku składanie w zakrętach (niestety tylko prawych, jak to na autostradzie :banghead: ) i do zamknięcia opony zabrakło 1-2 mm :twisted: .

Oponka tył (BT57) trzymała dobrze, ale była naprawdę nieźle rozgrzana. Przy chłodniejszej pogodzie dupa często uskakuje, zwłaszcza na wyjściu z zakrętu. Niebawem zmiana na Pilota :banghead: . Przód BT56R, więc bardziej miękki i trzyma fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...