Skocz do zawartości

Suzuki Intruder M800 '2005


Gość Raddemenes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wolnosc slowa wolnoscia ale za przeklenstwa mozna dostac mandat

tak samo za facka

a twoj obrazek zajezdza dresiarstwem i dyskryminacja a to juz nie sa zarty ;)

i dla twojego dobra bym go zdiol bo za cos takiego mozna wyleciec z forum

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wygladu jest rewelacyjny zwlaszcza niebieski na silnik po intrudeze 800 wiec pewnie bedzie nie zawodny a ze to jest mowosc to pewnie nie bedzie za duzo opinii mozesz zobaczys strone slepu w chicago

http://www.championcycle.com/new_vehicle_d...831R0&veh=19541

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Worriot i Rafik,napisalem posta o M800,zwlaszcza o problemach przy sprowadzanym egzemplarzu z USA.A Wy zamiast przyjac to do wiadomosci czepiacie sie obrazka w podpisie :D

 

Motocyklisci to wyluzowani ludzi a Wy czepiacie sie byle czego i szukacie jakiejs urojonej dyskryminacji.Jezdze nonstop od 8 roku zycia i dresem nie jestem a ze nie lubie chopperow to moja sprawa.Wy mozecie nie lubic sportow,i OK.Mozecie nawet dac w podpis Fuck sport i bedzie mi to latac bo w przeciwienstwa do Was mam dystans do pewnych spraw i nie szukam zadnych intryg.Jestem poprostu wyluzowanym motocyklista ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu nie jestes motocyklista.Twoj podpis dyskryminuje duza grupe motocyklistow jezdzacych chopperami. Mylisz luz z chamstwemi. Albo jestes glupi, bo nie wiesz co znaczy slowo fuck. Mnie twoj rzekomo dowcipny podpis obraza. I nie napisze ze pieprze sporty, skutery, nakedy, terenowe i inne bo cenie innych motocyklistow niezaleznie od tego na czym jezdza.

ps. Nie chce wiecej ogladac twojego durnego podpisu na forum poswieconym chopperom. NIE UDZIELAJ SIE TU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dalej swoje.... :D

 

I napewno Ty mi nie bedziesz rozkazywal gdzie sie mam udzielac a gdzie nie.

 

Widze ze palant z Ciebie wiec nie powadze z Toba dalej dyskusji bo nie bede tracil czas dla pajacow ktorzy sa zawsze najmadrzejsi ;)

 

A obrazka nie zmienie i ch*j Ci do niego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu to M800 mi sie bardzo podoba, szczegolnie te felgi (oczywiscie rzecz gustu). Ale nawet widzialem w necie kiedys foto wdowy takiej jak moja po lekkim powiedzmy "tuningu" ktora miala wlasnie czarne felgi, szeroka opone z przodu, wydech 2w1 podciagniety lekko do gory i wygladala jak dla mnie kozacko :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego obrazka no to fakt mimo wszystko nie wypada moze jestes i wyluzowany ale mysle ze to nie do konca w porządku ... Mozesz tym obrazic , stawiasz kogos w gorszym swietle ja wiem ze to tylko twoje zdanie ale mysle ze nie rzecz na tym polega, jezeli tak długo latasz to powinienes cenic wszystkich a nie tylko plastyki bo moge dac reke sobie uciąc ze od takiego "sporta" w wieku 8 lat nie zaczynałes. :D (a w gruncie rzeczy jest to jednak chamskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie przesadzał, z daleka znaczek Angela wygląda nawet fajnie i coś mi przypomina. Na pewno z tego powodu nie gniewałbym się na kolegów na sporciakach, bo to jednak nieźli motocykliści (w dużej części).

 

Co do tego, co bardziej nadaje się do szpanu, to różnica pomiedzy tymi rodzajami motków jest niewielka. Ogólnie rzecz biorąc, motocykle służą do szpanowania i to jest w nich bardzo fajne.

 

LOOOOZU, panowie. A Intruder to pikna maszyna, jak komuś mało pojemności - przecież są większe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej Raddemenes,

i wszyscy ludzie dobrej woli,

Angel tez, a jakze,

 

postanowiłem zreaktywowac temat bo jakby troche czasu juz upłynęło od Twojego wpisu, a moto zdaje sie byc całkiem ciekawe.

Sam nad nim głowkuje. Ma cos w sobie. Moze sa juz jakieś nowe doświadczenia wśrod moto-gawiedzi?

Na czym polega przewaga silników Suzi, tych z wtryskiem - oczywiscie chodzi o sposób pracy i przełozenie na jazdę?

 

Tak przy okazji - w miedzyczasie natknąłem sie na złe opinie o jakosci cruiserów Suzuki, że to niby w masowej produkcji jakość straciły, tendete ślą na rynek, tną koszty robiąc masówke, etc.

Obym zbłądził.

 

pozdrawiam

joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...