Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki Dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam Dr 125 w częściach i próbuje ją złożyć. Niestety bez dobrej książki idzie mi to bardzo powoli. Brakuje w nim paru części i cały czas odkrywam brak kolejnych drobiazgów. Bylem nawet w autoryzowanym serwisie Suzuki, ale nie mieli tam instrukcji do tego modelu. Przeszukałem Google i fora i wszystkie linki są niestety nie aktualne.

 

Czy ktoś z Was ma serwisówkę do tego motoru? Język dowolny, no może poza chińskim...

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum ludzie wstawiają czasem servisówki i jak nie mozesz znaleść przez google to skorzystaj z funkcji "szukaj" i sprawdz czy może ktos juz udostepnił servisówki. ja miałam od kogoś z forum, ale tylko do suzuki dn 125, ale ze 3miesiecy temu, więc od tej pory może juz ktos wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bezel - DR 125 to moje pierwsze moto, pojezdzilem z przerwą, bo dopadla mnie raczej powazna awaria,ale wyszedlem z tego, no ale odpowiedz..... mi starcza do jazdy i wszedzie wjezdzam,ale tak naprawde zabraklo mi mocy po probnej jezdzie na 350, po miesiacu od zakupu hehe ;)

 

Chcę swoją sprzedac, jest igiełka, ale jesli nie opchnę jej za konkretny pieniadz,to jezdzic bede nadal bez narzekania, bo jeszcze duzo do nauki zostalo ;)

 

Jak to Twoj pierwszy motocykl, to sezon, moze góra dwa.

 

Jaaro - szukaj kilka stron wstecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie na ile Ci starczy.Moze ci starczyc na miesiąc a moze na 5 lat. Zalezy jak jezdzisz i jak podchodzic do mototocykli enduro i jakie masz wymagania oraz ambicje. Jesli chcesz dobrze jezdzic i bawic sie w tym sporcie na całego, a masz troche zdolności to szybko ci sie znudzi. Ale jesli kupujesz tylko zeby sobie pojezdzic to na troche Ci starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehheheh to wogole daje rade w terenie ?????

 

Pewnie że daje rade, nie jest to rakieta, asfaltu nie zrywa, skał nie wyrywa, ale wjedzie gdzie potrzeba a i niemałe kuku można sobie zrobić :D

Jak to ujął dziś mój moto towarzysz: "nie liczy się moc, lecz Energia Kinetyczna jadącego motocykla" - choinki ścina się tak samo jak mocnymi maszynami - wiem coś otym ... prawda? ;-)

 

 

A podsumowując ostatecznie sprawę mocy, tego czy to jedzie czy nie jedzie.

Z perspektywy osób które jeżdzą na mocniejszych maszynach, to DR 125 jest słaba i ich proszę o nie wypowiadanie się na DR krytycznie - to mało konstruktywna krytyka, w dodatku subiektywna :P

Natomiast z perspektywy osób dla których ma być to pierwsze moto, do tego chcą czasem pobrykać w lekkim (czasem średnim) terenie, to jest to motorek idealny. Amen. Stop.

Edytowane przez lomaxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś sie ździwił:) Nie moc silnika lecz technika, zrobi z Ciebie zawodnika.

 

 

Kolego jak pojezdzisz tyle lat ile ja to pogadamy co do techniki POZDR !!!

 

P>S W sumie masz racje masz dopiero 15 lat dla ciebie to moc pewnie wystarczajaca. Ja jak miałem 15 lat to miałem simsona ENDURO, którego sam tuningowałem to była maszyna hehehe

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie to moc pewnie wystarczajaca

 

Małe i słabsze, więcej wybacza :P

 

Arma87, nie wnosisz niczego konstruktywnego w temacie, więc miej sobie swoje filozofie,a my będziemy mieć swoje.

Szerokości, przyczepności i zabawy conajmniej do 70tki. Odejdz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...