Skocz do zawartości

Girls =)


Marta69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miales praktyke na motorowerku to luz, ale ja czytam posty typu "1000 na pierwsze moto" to do glowy mi nie przyszlo ze chodzi o pojemnosc. Myslalem ze o budzet jakim dysponuje ta osoba :P. W takich wypadkach to odrazu lepiej sie pomodlic za ta osobe. Nie wiem jak Ty jezdzisz ale z 50cc na 750 to jest bardzo duzy skok. Mysle ze dla mnie bylby za duzy, choc teraz spokojnie bym sobie z takim sprzetem poradzil. Tak na marg to ja lubie szalec na 125cc bo to jest naprawde niezwykla przygoda - zreszta nie ma enduro 750 chyba ze z rajdu Dakar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z 50 przesiadłem sie na Jawe TS 350, potem MZ potem było duzo róznych sprzętów, ale nie ma co gadać wyczynowa crossowa 250 i 125 nauczyła mnie najwięcej ;)

 

także nie ma znaczenia czy z 50 przesiadziesz sie na 600 czy na 1000 liczy sie obeznanie z jazdą i po króciótkim czasie wyczuwasz moto i odkręcasz coraz więcej

 

ale jedni są do tego stworzeni poprostu sie po to urodzili a inni muszą sie długo uczyć i trenować, w duzym stopniu liczą się predyspozycje zdrowotne, fizyczne i psychiczne

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty jezdzisz ale z 50cc na 750 to jest bardzo duzy skok.

 

Mój kumpel który jeździ często ze mna jako "plecak", uważa że dobrze ;) A ja uważam że po prostu stosownie do mozliwości i umiejętności... Niejednokrotnie szybciej jeżdżę niektórymi trasami szybciej moim katamaranem niż na moto... :P Z czasem to pewnie będzie ulegać zmianie :mrgreen: Ale póki co to jest tak ponieważ mam zdecydowanie większe doświadczenie katamaranem niż na moto... Prawko na katamarana mam już jakieś osiem lat a na moto dwa... Powtarzam, że wszystko zależy od tego co jest w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyobrazasz sobie kogos kto nigdy nie w zyciu nie mial stycznosci z motocyklami i chce kupic np. R1?? Bo ja nie wyobrazam sobie jak ten czlowiek ruszy z miejsca nie mowiac juz o jezdzie

 

Patrz mój powyższy post którego napsiałem akurat jak Ty wysłałeś swojego... ;)

 

Ale... Wiesz... Jestem w stanie :P Z tym' date=' że nie za dużo takich osób sobie i wyobrażam i, że ten koleś nie będzie przez dłuższy czas w stanie wykorzystać możliwości swojego moto... :P Ja też jeszcze nie wykorzystuję wszystkich możliwości mojego sprzęta... Zgadzam się też tutaj z opinią Lucasa :

 

ale jedni są do tego stworzeni poprostu sie po to urodzili a inni muszą sie długo uczyć i trenować' date=' w duzym stopniu liczą się predyspozycje zdrowotne, fizyczne i psychiczne [/quote']

 

Ale dobra bo trochę zbaczamy z tematu ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jedni są do tego stworzeni poprostu sie po to urodzili a inni muszą sie długo uczyć i trenować' date=' w duzym stopniu liczą się predyspozycje zdrowotne, fizyczne i psychiczne [/quote']

 

To fakt. Nie każdy sie do tego nadaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie rozumie, troche ludzi ktorzy boja sie motorow ale chca ten strach przezwyciezyc i zaczynaja jeździć...

Przeciez to zadna radocha jest tylko stres.

 

Ja tam nie wiem ale dla mnie najważniejsza jest radość z jazdy ;)

I zgadzam sie z tym co ktos wczesniej juz napisał że najlepiej i najwygodniej jezdzi sie samemu, bez plecaczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie rozumie' date=' troche ludzi ktorzy boja sie motorow ale chca ten strach przezwyciezyc i zaczynaja jeździć...

Przeciez to zadna radocha jest tylko stres.

 

Ja tam nie wiem ale dla mnie najważniejsza jest radość z jazdy :P

I zgadzam sie z tym co ktos wczesniej juz napisał że najlepiej i najwygodniej jezdzi sie samemu, bez plecaczka :P[/quote']

 

Hehehe chociaz ktos sie ze mna zgadza ;) i ktos ma takie samo zdanie jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak wymiata żużlowa Jawa 500ccm! to jest dopiero jazda! nawet jesli ktos ma moto opanowane to na zuzlowce gazu nie odkreci.

 

tak ;) a ja widziałem jak to wymiata i pokaze ci kogoś kto odkręci do oporu :P

 

jest duzo takich przypadków tak samo moge powiedzieć że nie widziałem kto na CZ 380 odkręca do oporu manete

 

ale tu nie o to chodzi bo kazdy kretyn na prostej potrafi przyp#$%^& i tyle ale chodzi żeby wykrzesac całą moc z moto to dopiero jest sztuka, tak jak powiedział mi tato ze jak na torze wykorzystam w 100% 125 to ze swojej kasy kupi mi 250 nową :P (skubaniec wiedział co mówi)

 

także przesiadać lepiej sie stopniowo i czuć że ty panujesz nad moto a nie on nad tobą

ale troche chyba odbieglismy od tematu pozdro neomaster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym widziec kogos kto przesiada sie z 50'tki na jakies 1100

Lepiej przesiąść sie z 50 na 1100 i mieć najmniejsze doświadczenie...chodzi o odruchy typu biegi,hamulec niż jak ktoś jest zbyt nadziany (zwykle jakiś synek prezesa noszący dresik i w wieku 17lat jeżdżacy nowiutkim bmw ;)) i dostanie na urodzinki gsx-ra 1300 hayabusa :P A wracając do tematu to zgodzę sie z lucasem że najtańsze nowe będzie zapewne lepsze niż używane w tej samej cenie. W końcu silniki zwykle są na licencji co oznacza ze sprawdzają się :P Ale ja pozostałbym przy enduro 125cm3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na www.skutery-tuning.pl jesli interesuje ciebie 50ccm, jesli wiecej www.burgmania.net :lol:

 

Obeznanie ze sprzęgłem i biegami już mam ;)

I wlasnie wole coś automatycznego (czyste lenistwo) żeby nie bawić się w zmieniani biegów etc.

 

Bardzo wlasciwe podejscie :D . Po co sie meczyc i brudzic sobie buty, jak mozna przelaczyc biegi palcem na kierownicy 8) ? Albo zmienic tryb pracy na automatyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...