Skocz do zawartości

JAWA 90 ROADSTER


lucas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam w pewnym sensie egzotyczny motorek jakim jest jawa 90

rok produkcji to 72 z tego co się orientuje to tylko 2 lata je robili, szukam kogoś kto miał taki sprzęt lub ma oraz częsci, swoją jeszcze niejeździłem więc podzielcie sie wrażeniami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Mam taką jawę, po wypadku ją odremontowałem i pięknie wygląda, trochę części mi zostało, konkretne pytanka na mail. Jeżdi się na niej super, robiłem trasy po 300 km i dawała radę, Co do prędkości to max jechałem 110 (wg jej licznika). Naprawdę fajne moto, no i jaki rarytas!

 

[ Dopisane: 13-10-2005, 19:26 ]

A i jeszcze foty mogę na maila przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kurcze nie mam od nich juz zadnego rachunku..jedyne cxo znalazlem to :

"DUM MOTOCYKLU" Mlýnskå 3142/8, Ostrava 1, 70200

tel.596114619 , mail [email protected]

Jak juz bedziesz chcial dzownic to popros kolesia z Salonu kawasaki( jest na 1 pietrze) bo ten koles umie po poslku i z nim napewno sie dogadasz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinięciem albo dziełem ostatecznym Rometa Polo jest Pegaz. Konstrukcyjnie są identyczne, różnice są w zamontowaniu zbiornika paliwa. PEgazem jeździł mój dziadek, sporo kilometrów tym wykręcił i nie tylko tym. Ganiało się tym jak rowerem, zmiana biegów, a były tylko dwa, następowała po przekręceniu lewej "manetki" :evil: , generalnie całkiem przyjemny w jeżdżeniu, sidziało się dosyć wysoko na wygodnym, resorowanym siodle. Niestety szlag go trafił i braciszek sprzedał go koledze za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...