Skocz do zawartości

ile może żreć ta małpa ??


belzebub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Domieniek fotki sa na stronie podanej w opisie.

 

co do tego jak wepchalem takie kolo to po pierwsze musialem pozbyc sie oslon lancucha a reszta to juz jest dluuuuuuuuga historia.

w wahacz nie bylo ingerencji ( oprocz malej operacji rozwiercenia na wieksza oske kola ).

co do przodu to musialem deczko zmodyfikowac mocowanie zacisku hamulcowego.

a ze z tylu nie ma zacisku to sie nie przestrasz bo fotki byly robione jeszcze gdy go nie bylo... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo ty masz chyba jakis problem. Wtrącasz sie do dyskusji i kierujesz ją na droge polemiki. Twoje posty czesto sa chamskie i obraźliwe, i to Ty z reguły wczynasz kłótnie. Słuchaj jeśli tak masz postepowac to założ własne forum. Może ktoś z góry powinien zareagowaći poczynic odpowiednie kroki, ponieważ jako pełno prawny użytkownik tego forum czuje sie zbulwersowany tonem wypowiedzi Greedo.

PS. prosze nie traktować tego posta jako zemsty na Greedo za sprzeczkę w innym temacie, gdyż nic takiego NIGDY nie miało miejsca. Poprostu segeruje moderatorom przeczytac pare postów Greedo, w których mozna znaleść mnóstwo obelg< a przeciez na tym forum znajduja sie równiez dziewczyny :mrgreen: , pozdrawiam przy okazji wszystkie

Roztrzygniecie tej kwesti pozostawiam administraci forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa! Takie obrażanie się zakrawa na punkcik i nie jest to , pierwszy raz, zarówno greedo, jak i belzebub. Jeśli nie przestaniecie skakać sobie do oczu zarobicie po punkcie na ryj... po równo dla zasady!

 

Moim zdaniem nie ma sie co dziwić temu spalaniu! Przy takich oponach, które służa tylko szpanowaniu oraz pogarszają własnosci trakcyjne i zwrotnośc, nie ma się co dziwić, że twój sprzęt pali średnio 7l.

 

Tak dla porównania powiem ci, że producet do mojej 74 konnej Yamahy przewiduje opone na tył 120... i nie widzę żadnego sensu w wsadzaniu szerszej gumy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Belzebub powiem Ci, że ciekawie to wygląda, chociaż do końca trudno jest ocenić Twoją pracę na podstawie tych zdjęć. Ja też chciałem założyć szerszą oponę do mojej etki, myślałem nad rozmiarem 120, ale z braku finasów kupiłem oryginalną oponę 110 na tył oczywiście. Tak się przykro złożyło, że zakładając oponę wyszły mi druty z niej, (moja wina :oops: tyle razy to robiłem a tu taka wtopa :oops: ), więc niestety oponka poleciała do kosza, a ja pojechałem do najbliższego sklepu po nową. Kupiłem oponę 100/90/16 bo tylko taki rozmiar był dostępny. Początkowo myślałem, że będzie lipnie wyglądać z tak wąskim kapciem, jednak okazało się, że z powodu wyższego profilu fajnie wszystko wygląda, na zakrętach też fajnie :P i w ogóle, nie mówiąc już o spalaniu. Doszedłem do wniosku, że szerszej niż 110 nie będę zakładał z uwagi na wyższe spalnie.

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano;] ta opona z tylu 4.00 niema az takiego wplywu na spalanie kumpel ma identyczna na zwyklej obreczy zalozona i mu nieprzakracza 5l/100km btw. ladna przerobkazamontoj boczki od 251 lub 150 i sie fajnie zgra

A czytac uczyli?? To nie jest opona 4.00 a 140. A z tego co mi wiadomo to 4 cale nie sa rowne 140 mm ! Co do spalania-to wszystko zalezy od sposobu jazdy-mi zaden motocykl ani samochod nie palil tyle co mial wedlug producenta palic :P A etka 150 5,5-6 mi palila. 250 jak jade kolo 100 km/h to w 5 sie miesci. Po miescie wychodzi wiecej, wiec nie przejmuj sie-jak ostro odkrecasz, to normalne ze duzo spali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano;] ta opona z tylu 4.00 niema az takiego wplywu na spalanie kumpel ma identyczna na zwyklej obreczy zalozona i mu nieprzakracza 5l/100km btw. ladna przerobkazamontoj boczki od 251 lub 150 i sie fajnie zgra

A czytac uczyli?? To nie jest opona 4.00 a 140. A z tego co mi wiadomo to 4 cale nie sa rowne 140 mm ! Co do spalania-to wszystko zalezy od sposobu jazdy-mi zaden motocykl ani samochod nie palil tyle co mial wedlug producenta palic :P A etka 150 5,5-6 mi palila. 250 jak jade kolo 100 km/h to w 5 sie miesci. Po miescie wychodzi wiecej, wiec nie przejmuj sie-jak ostro odkrecasz, to normalne ze duzo spali :P

 

Uczyli czytac, uwierz czytam szybko i ze zrozumieniem 8). Nie krzycz na mnie bo sie roztrzeslem... wystarczylo powiedziec, a na tych nowszych oznaczeniach opon sie nie znalem, ale teraz juz przynajmniej wiem. Moze ilosc tych samych pod rzad odpowiedzi w tobie wzbudzila gniew, ale niestety to nie moja wina i nie bylo to zamierzone. Btw. co ma przeliczanie mm na cale?? chyba nic wspolnego z czytaniem to sie raczej nazywa matematyka. Wracajac do spalania no to nie ma sie co dziwic jak sie ma takie kapcie... takie spalanie i nic temu niezrobisz chyba ze powrocisz do orginalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przestaniecie skakać sobie do oczu zarobicie po punkcie na ryj... po równo dla zasady!

 

 

po pierwsze pragne zaznaczyc ze zostalem zbulwersowany ta wypowiedzia.

po rowno dla zasady to kochany moderatorze mozesz jako ochroniarz na dyskotece dac

na ryj...
gosciom ktorzy chca sie bic .

a niby za co mam ten punkcik zarobic ?? jesli wskazesz mi w tym temacie jedna obelge pod adresem greedo to mozesz mi wlepic nawet DWA punkciki !!

 

wracajac do tematu to trzeba bedzie jedno piwo w tygodniu przeznaczyc w poczet wiekszego spalania mojej ECI :P

czego to sie nie robi dla moto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz do tego prawo, aby być zbulwersowanym, jednak chciałbym zaznaczyć, że ja niejednokrotnie byłem zbulwersowany zarówno twoimi wypowiedziami jak i greedo. Więc mam nadzieję, że wybaczysz ten wybryk swojemu moderatorowi?

 

Nie obraziłeś greedo w tym poście, aczkolwiek przypuszczam iż, perfidnie czekałeś na jego wybryk (gdyż jest to człowiek porywczy), więc dla mnie jesteście sobie równi... Jeśli ten post nie jest dostatecznym powodem do dania punktu, to gdybym poszperał w archiwum, znalazł bym ich tyle, że ze skutkiem natychmiastowym opuścilibyście, to forum!

 

Mam dość waszych przepychanek. Z góry obwieszczam wam, iż następnym razem zacznę od wlepiania punktów.

 

Ps. Jak już, to możesz być zbulwersowany, nie można zostać zbulwersowanym... chyba, że moja wypowiedż tak odbiła się na twojej psychice, iż wywarła na niej nieusuwalne piętno. Tak nawiasem, to radził bym przykładać większą wagę do konstruowanych zdań, gdyż one świadczą o autorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie po prostu wypowiedzi belzebubla 8) Dlatego pozwolilem sobie skomentowac jego tuninki 8) Przepraszam CIEBIE (nie belzebubla) za to ze zasiałem troche zametu w dziale

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie czlowieku (greeedo) nie obchodzi co robisz ze swoim motocyklem i sadze ze ciebie tez powinno niewiele obchodzic co ja robie ze swoim.

 

no ale coz ty wiesz najlepiej..... twa osoba jest przeciez skarbnica dobrego gustu i smaku tak wiec czujesz wewnetrzna potrzebe stac na strazy ...

zgadlem ??

 

ja uwazam rozmowe z greedo za zamknieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...