Skocz do zawartości

ile może żreć ta małpa ??


belzebub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !

kwestja jest taka. ostatnio liczylem ile moja MZ ETZ 250 pali i za glowe sie zlapalem . spalanie oscyluje miedzy 6-7 litrow... :cry: :cry:

owszem rozumie ze przy tych kapciach co mam spalanie poszlo w gore ale nie spodziewalem sie ze az tak , dla uscislenia z przodu mam 110/90/16 zas tyl 140/70/18.

jest jeszcze jeden problem ktory zrobil swoje. Od mniej wiecej miesiaca przepuszcza mi simer pod sprzeglem ( bede zmienial na dniach ). i tutaj pytanie . mozliwe ze przy tych warunkach ma takie smaki na paliwo ??

czekam takze na propozycje jak zmniejszyc spalanie w tej cholerze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jaki jest błąd wiekszości kierowców>

kupić samochód z duzym silnikiem i narzekac ze sporo pali

kupic samochód z małym silnikiem i narzekac że nie ma przyspieszenia ;)

a Mz juz tak mają> styl jazdy, stan silnika /niekoniecznie samochodowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sumie nigdy nie sprawdzałem ile mi pali, na baku robię ponad 300 km więc wychodzi ok. 5litrów/100km. Jeżdzę w przedziale 90-110 km/h a czasem szybciej, ale zawsze spalanie oscyluje ok 5 l. Napewno oponki, które msz przyczyniają sie do większego spalania, a tak na z ciekawości to jakim cudem weszła Ci tak szeroka opona z tyłu 8O , przerabiałeś tylne widełki, to samo tyczy się przodu??? może masz jakieś zdjęcia???

Twoja MZ musi się fajnie prezentować ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gażnik Bing

tak szczerze mowiac jest to irracjonalne ... takowy gaznik pewnie z 250zl kosztuje. to juz wole aby palila te 1 litr wiecej niz wydawac na raz tyle kasy.

to musial bym zrobic na niej z 6000 km zeby mi sie zwrocil ten gaznik ;)

 

co do fotek mojego sprzeta to link zaraz wrzuce na opis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greedo nie rozsmieszaj mnie znawco odpowiednich regulacji... przypomniec ci jak zakladales temat na forum "jak załozyc silnik do ramy" :lol: :lol:

 

nie kompromituj sie prosze cie...

 

Głupi psi klocku, jesli twoja tepa pała doczytala temat do konca to pewnie wiesz ze mocowania byly niewymiarowe, bo polskie. Wiec nie pieprz tu o regulacjach bo to nie wiele mialo wspolnego. Moja MZ przynajmniej nie pali 7 litrow na 100 km :lol: Wielki tuninkofcu, znawco mechaniki i przepisów pożal sie Boże

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fotek mojego sprzeta to link zaraz wrzuce na opis .

 

Belzebub wrzuć te zdjęcia bo mnie cierpliwość zżera ;)

 

Chyba te kapcie są główną przyczyną tego podwyższonego spalania, tak mi się wydaję, tylko jak Ci się udało wszadzić tak szerokie gumy do MZ 8O

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja MZ przynajmniej nie pali 7 litrow na 100 km

malutki nie błaźnij sie bo ty masz ETZ 150 a nie 250 to po pierwsze...

po drugie nie chce mi sie gadac z kims kto nie ma nic do powiedzenia.

 

lechu nie bawilem sie w rozwiercanie dysz ani tuning mechaniczny. jedyne co moze miec spory wplyw to te kola. dodam ze zaplon elektronik.

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...