Skocz do zawartości

23.04 - Rozpoczęcie w Warszawie


embe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem z Bemowa. Przyjechalem przed 10 i juz powolutku zaczely sie kolejki robic. Wejsciowka bez koszulki kosztowala mnie 12zl. Organizacja na pierwszy rzut oka wydaje sie troszke lepsza niz w ubieglym roku - wiecej kas i bramek ale watpie by sprawdzilo sie to w praktyce...

Tak czy inaczej do zobaczyska o 12 na zbiorce :-)

 

 

Pozdrawiam

Bush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem :-) Trzeba przyznac, ze wbrew prognzom pogoda dopisala i nawet na chwile sie nie zachmurzylo.

Na Bemowie jak to na Bemowie... Doszedlem do wniosku, ze albo to ja sie zestarzalem albo faktycznie z roku na rok tego typu imprezy staja sie mniej interesujace (stale rosnace ceny, rokrocznie ten sam plan imprezy, co raz wiekszy scisk) :?

Mimo wszystko na zbiorce w poludnie sie pojawilem a i do parady (choc nie calej bo odlaczylem sie w Centrum) takze dotrwalem wiec sezon motocyklowy 2005 moge oficjalnie uznac za otwarty :-)

 

Strasznie milo bylo Was wszystkich znowu zobaczyc a co poniektorych mialem takze przyjemnosc poznac dopiero dzisiaj, pozdrawiam

Bush

 

PS. Postaram sie jutro zamiescic link do zdjec jakie udalo mi sie zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bylo bardzo fajnie,na sam teren Bemowa nie wchodzilem.Na paradzie bylo bardzo fajnie i przyjemnie,dużo motocykli i lewa noga miala duzo do roboty...

 

Ps.Widać, że niektórzy katamaraniarze nie wiedzą, że w PARADE sie nie wjeżdża i na Jana Pawla przy pawilonach gdzie są same sex szopy glupia fajura sie wciskala lanosem,zostral okopany a moja ręka uderzyla w klape od bagażnika :roll:

 

PS2.Sezon uważam za ROZPOCZĘTY! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie fotki :P

 

jak nie macie gdzie zapodać to na [email protected] wysłać a ja na ftp'a wrzucę

 

Pozatym na paradzie tylko raz probowano mnie przejechac.. i eby było smieszniej samochodem :o więc nie było tak źle jak rok temu ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...