Skocz do zawartości

aprillia rx 50 !! potrzebuje duuuzo opini


SpoooookY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczylem to na allegro i i mnie zamurowalo !! takie cos za tak niska cene !! prosze o opinie urzytkownikow takich sprzetow ale inni co sie na tym znaja to niech tez sie wypowiedza..... osiagi zawieszenie i inne dane techniczne

 

moim zdaniem ten motor to zarabiste cacko :twisted: za nie wielka cene

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48400628

 

thx pozdro !!! przyszly enduromaniak :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał 50 ccm i teraz ma 80 ccm...ja bym tego nie kupił... ciężko o dobre części. Serwisów tysz prawie nie ma. Jeździ to to nawet fajnie ( że tak powiem "ma kopa") ale dziwnie się go prowadzi.... może to tylko moje odczucia ale zdecydowanie wolał bym jakąś dt.

 

Ceny... nie sugeruj sie tymi 1500 zł... hymm KuBa ( z tego forum :) ) dał za rx 80 chyba coś koło 6000 tys zł za 97 rok... także to takie tanie nie jest....

 

I tak wole dt :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruje sie tym 1500 tylko tym 4200 !!! napisalem mu maila czekam na odpowiedz !! jak odpisze ze nie sprzedal to zaczynam gadke z ojcem o siano :) bedzie jazzdaa mi sie wydaje ze to lepsze od dt !! a pozniej to stuninguje na 80 ccm !! albo jeszcze wiecej jak sie da..... zakochalem sie chyba w tym .. buh ahaha

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty. Wszytko dostępne w ciagu tygodnia. NAwet wyczynowe odpowiedniki są tansze niz np częsci do DT

 

Zapytam tylko gdzie ;) w rejonie gdzie mieszkam kompletne zero i części i serwisów..

 

Jeździłem 50 ccm i 80 ccm.. może to były zarzeźnione modele ale ja bym tego nie kupił... trzeba by się przejechać czymś naprawde dobrze zrobionym :)

 

Powiem tyle.... po tym co zobaczyłem mam jedną opinie : Rx mówimy stanowcze NIE ;)

 

Kumpel wlaczy z tym moto od długiego czasu... wpakował sporo kasiory a i tak jest jeszcze dużo do zrobienia.... jak dla mnie kiszka :roll:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardzo fajny sprzęcik. Największy w swojej klasie. Zawicha super. Kiedyś nawt łudziłem się że będe takiego miał ;) Moim zdaniem jak na początek to świetny motorek a po tuningu na 80ccm to już w ogóle. Co do części to nie wiem ale wydaje mi się, że aż tak źle nie jest. Strzałek coś o tym wie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda masą przegrywa ale jakbyś się przeleciał stuningowaną aprilką zapewne bys sie ze*ral....no dobra zrobil kupe. Po 2 aprilka to zupełnie inna klasa jeżeli chodzi o zawieszenia. Kolejna sprawa to z tego co słyszałem jej zabujcza wysokość. Ogólnie sprzęt polecam bo naprawde fajnie lata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda masą przegrywa ale jakbyś się przeleciał stuningowaną aprilką zapewne bys sie ze*ral....no dobra zrobil kupe. Po 2 aprilka to zupełnie inna klasa jeżeli chodzi o zawieszenia. Kolejna sprawa to z tego co słyszałem jej zabujcza wysokość. Ogólnie sprzęt polecam bo naprawde fajnie lata!!!

Chyba troche Rx125cc z RX50 pomyliles ;) . Za 2 dni bede mial okazje latac Ts-ka z silnikiem RX80 bo kolega kupuje to bede mial porownanie czy silnik mocniejszy. No ale nie sadze zeby RX50 miala 10km, bo Ts-ka ma ten sam silnik co rmx (8-9km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...