Skocz do zawartości

Teraz wszystko przejrzyście i ładnie


słoneczko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcem się czepiać ale przestaje być ładnie bo umieściłeś ten post nie w tym miejscu co trzeba tworząc bałagan - jak widzisz poza twoim postem są same dotyczące Junaka- nie żebym się czepiał :oops: ale takie jest moje zdanie. Kożystając z okazji to mi ten pomysł również bardzo się podoba że mamy swój własny koncik :lol:

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

 

Mówisz Randy, ze juz sie niewiasty powaznie wziely za junakowanie, to bardzo dobrze, sie ciesze jak dziecko :) ale szczeze mówiąc, to jeszcze ( na żywo ) dziewczyny na Junaku nie widziałem, ale na zdjęciach troche było i to nie tylko jako modelki, ale prawdziwe motocyklistki...

No i tak trzymac...

 

 

Wulkan

 

PS:

Moze jakies namiary na ta niewiaste ...

Tak tylko pytam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wulkan szczerze mówiąc to widziałem i znam dziewczyny co Junakami sie poruszają:) A ta o której piszę akurat dopiero złapała bakcyla:> ale z tego co widze raczej do końca życia:) Pozdrawiam wszystkich i zapowiadam w tym momencie, że nie będzie mnie 3 tyg. i nie dziwcie sie że nic nie piszę:>. Kolega Pipcyk w razie czego coś powie w usprawiedliwieniu mnie mam nadzieje:). Nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich i zapowiadam w tym momencie, że nie będzie mnie 3 tyg. i nie dziwcie sie że nic nie piszę:>. Kolega Pipcyk w razie czego coś powie w usprawiedliwieniu mnie mam nadzieje:). Nara!

 

Tak.

Randy ma usprawiedliwienie za nieobecność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Miało mnie nie być całe 3 tygodnie i tak w rzeczywistości będzie ale udało mi się wyrwać na jeden dzień. Ktoś tam się dopytywał o szczegóły mojej nieobecności :D. No więc wyjechałem w Polskę (niedaleko Jarocina) pracować codziennie po 12 h przy instalowaniu pewnych urządzeń. Powodów tej decyzji jest kilka, m.in. niezła kasa, poprawa kondycji i odpoczynek od komputerów :). Myślę, że usatysfakcjonowała ta odpowiedź zainteresowanych :D. Jak wrócę to na pewno się odezwę, jak na razie nie widzę jakichś nowych problemów do rozwiązania :D. Pozdrawiam wszystkich Junakowców i dziewczyny co także dosiadają tych maszyn :D.

 

P.S. Wulkan, namiarów nie mogę podać bo nie znam ale wiem gdzie mieszkają te dwie od Junaków co je znam więc jak wpadniesz w maju na zlot to gwarantuje że co najmniej jedną z nich poznasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bauer,trochę Cię nie było,wiec chyba nie wiesz o co choci.Był(bo już nie ma :twisted: )taki mały pierdolnik,co się Gościu zwał i zaśmiecał forum bzdetami(nabił z 500 postów "też tak my".

"Po szybkiej i zdecudowanej akcji naszych sił specjalnych,dostał porządnego kopa w dupskoi już go na foru nie ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...