Skocz do zawartości

17 kwietnia Ostróda Motocross


Rekomendowane odpowiedzi

17 kwietnia w Ostródzie na crosowisku nad jeziorem Sajmino odbędzie się I runda otwartych mistrzostw motocrosowych okręgu.

Start o godzinie 13. Wszytkich chętnych zapraszam.

Nietsty żeby wystartowąć trzeba mieć licencje A lub B ;)

 

Czy licencja Enduro B uprawnia do startów w MX, czy musi być inna??

I kolejne 2 stówy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, gdzie jest Ostruda, bo ja mieszkam na południu i chetnie bym sie wybrał wspulnie z ojcem , jako widz rzecz jasna, ja mieszkam w Podkarpackim, ale apropo jakbyscie wiedzieli o jakichs zawodach gdzies w mojej okolicy, to prosze dajcie mi znac na PW

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki' date=' gdzie jest Ostruda, bo ja mieszkam na południu i chetnie bym sie wybrał wspulnie z ojcem , jako widz rzecz jasna, ja mieszkam w Podkarpackim, ale apropo jakbyscie wiedzieli o jakichs zawodach gdzies w mojej okolicy, to prosze dajcie mi znac na PW

 

pozdrawiam[/quote']

Tak na przyszlosc to polecam www.pilot.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecisz mi jakiegoś pilota opisującego Niemcy?;) Jestem w potrzebie.

Pozdrawiam.

 

www.pilot.de :):D żarcik

 

Strzałek czekam na fotki z chęcią zobacze co sie działo w Ostródzie, bo już 15 maja zawody u nas w Olsztynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszlosc to polecam www.pilot.pl

o prosze, dzieki, bo ja w tych miastach to taki niekumaty :)

o prosze to ledwo sprzedal TS-ke już ma DT no congratulation ;)

Ostróda to na drógim końcu Polski jest :) , Olsztyn podobnie, no chyba że bierzemy pod uwage Olsztyn obok Częstochowy :) , życze żeby zawody się udały.

 

a ja właśnie przegapiłem zawody w Winowie k. Opola, heh no szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze to ledwo sprzedal TS-ke już ma DT no congratulation

No dzieki, ale dzis sie przejechalem na TS125 i mysle nad zmiana sprzeta :lol: . Wogole bez porownania, ta TS miala takiego buta niesamowitego. Mam nadzieje ze moja DT byla od poczatku przytarta i dlatego tak latala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...