Skocz do zawartości

Blokady w Wektorze


overkill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...cial_s%26sa%3DN

prawdopodobnie z tych 250 ccm raczej duzo wiecej nie wyczarujesz mocy niz podane 12kW czyli około 16,3 konika zwłaszcza, że jest to silnik 4T raczej nie pierwszej młodości (prawdopodobnie Chińska kopia jakiegoś Japońca z lat 70-80) chłodzony powietrzem. Obecnie ten silniczek "pompuje" ponad 65 koników z litra więc zgaduję ,że osiągniecie z niego 20 koników zamęczy go w sezon .

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no pwiem ze podobaja mi sie one wizualnie , niewiemjak z bliska ale na fotkach dla mnie sa piekne :D

tylko jedynym minusem te silniki.... i te momenty....., ale moze przelozenia sa tak dobrane ze da sie uzyskac jakas dynamike ...

dobrze wisdzialem ze sa napedzane pasm ??

 

 

Patrzac na ceny to takie moje zdanie ladne i nowiutkie choperki za male pieniadze,,, jakby tylko byl np silniczke jak w 535 , podbno bardzo sobie go chwala:) to mylby miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem go z bliska i szczerze nie rozumiem czemu tyle ludzi wypowiada sie o nich w tak sposób jak nei majao nich zielonego pojecia raczej ciagną "opinie" innych użytkownikow którzy nawet nie miali z nich stycznosci..

 

Co do motorku to silnij jest całkiem niezły bo do teo silnika mozna kupować Części Hondy :] czyli naprawde jest to opłacalne.. z bliska też wygląda przyjemnie chodź nie wiem jak w 250 ale w 150 jest zamiast lamy przedniej szklanej jest plastikowa no ale jak mowie można od Hondy to znaleźć.. na mieście widzialem identyczną honde jak ten wektor.. nawet swiatla z przodu.

 

I można zdjać blokady i wyciagnac nim na trasie 180 km/h jestem tego pewien.. tylko kwestia gdzie są te blokady... w czestochowie je zdejmuja w ramach serwisu tyle ze jestem z warszawy :/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I można zdjać blokady i wyciagnac nim na trasie 180 km/h jestem tego pewien.. tylko kwestia gdzie są te blokady... w czestochowie je zdejmuja w ramach serwisu tyle ze jestem z warszawy :/..

 

W życiu warszawy ten motocykl nie pójdzie 180 km/h. Suzuki GS 500 rzatko tyle lata w rzeczywistości a tu masz przecie silnik 250 ccm i 12 kW. Ten sprzedawca w częstochowie wciska kit, sam się kiedyś interesowałem takim a'la sportowym chinczykiem 150 ccm co się zwał Wektor Sport i również mi odpisal że one latają po 160 km/h. Sam pomyśl i porównaj taką gs500 z tym chopperem 250 ccm ....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem go z bliska i szczerze nie rozumiem czemu tyle ludzi wypowiada sie o nich w tak sposób jak nei majao nich zielonego pojecia raczej ciagną "opinie" innych użytkownikow którzy nawet nie miali z nich stycznosci..  

 

Co do motorku to silnij jest całkiem niezły bo do teo silnika mozna kupować Części Hondy :] czyli naprawde jest to opłacalne.. z bliska też wygląda przyjemnie chodź nie wiem jak w 250 ale w 150 jest zamiast lamy przedniej szklanej jest plastikowa no ale jak mowie można od Hondy to znaleźć.. na mieście widzialem identyczną honde jak ten wektor.. nawet swiatla z przodu.  

 

I można zdjać blokady i wyciagnac nim na trasie 180 km/h jestem tego pewien.. tylko kwestia gdzie są te blokady... w czestochowie je zdejmuja w ramach serwisu tyle ze jestem z warszawy :/..

 

jasne... obecnie 95km/h po tuningu 180km/h czyli silnik wygeneruje czterokrotnie wiekszą moc i bedzie kręcił sie do około 16000obr/min ;) a potem sie obudziłem... a szkoda taki piekny miałem sen... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jasne... obecnie 95km/h po tuningu 180km/h czyli silnik wygeneruje czterokrotnie wiekszą moc i bedzie kręcił sie do około 16000obr/min :) a potem sie obudziłem... a szkoda taki piekny miałem sen... ;)

hiszpan-nie po tuningu, a po zdjeciu blokad :!: Po tuningu to 200 bez problemu poleci :) Co niektorzy to mogliby niezle bajki pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Chłopaki owszem nie znam sie na silnikach.. dotąd miałem motorynke i maxi skuter.. sorki ale nie rozumiem.. czemu wszyscy skupiacie sie na jego prędkosci.. jak nie umiecie odp na pytanie gdzie są blokady to lepiej nic nie mówcie bo to nie czat a forum na którym można sie (teoretycznie) cos dowiedzieć.. jak widać.. nie bardzo.. mozecie sobie jaja urzadząć.. lecz każdy kiedyś zaczynał i był wtedy wielkim matołem.. wiec.. nie mają sensu wasze wypowiedzi... nie wiesz... nie wypowiadaj sie.. bo zmieniajac temat nic nie wnosicie do tego.. chcecie sie posmiać zabraszam do offtopic..

 

Z poważaniem.. OverKill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overkill w moim pierwszym poście chyba dośc wyraźnie napisałem że podawana moc nie jest mocą zdławioną lecz typowa dla silników tego typu i tej pojemności. Zgaduję że Wektor jest spokrewniony z Hondą CB250 ( http://www.bikez.com/motorcycles/honda_cb_250_2003.php ) a ta ma tez raptem 18.50 HP (13.5 kW)) @ 8000 RPM i 18.00 Nm (1.8 kgf-m or 13.3 ft.lbs) @ 6500 RPM. Jak sam widzisz mimo, że to Japońska konstrukcja ma raptem 1,5kW wiecej. Nie spodziewaj się że Chińska/Koreańska kopia bedzie miała więcej mocy. Prawda jest taka, że z tego silnika nie wyczarujesz wiecej mocy bez drastycznego zmniejszenia trwałości.

To tylko 250ccm chłodzone powietrzem więc nie ma co tu marzyć o mocy 30-40 koników...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starych (początek lat osiemdziesiątych) hondach cb250 były montowane silniki o mocach 17 i 27KM

myślę że różnica mocy jest spowodowana zastosowaniem innych faz rozrządu (inne wałki)

 

Twój motorek ma moc ok. tych 17KM i domowymi sposobami (zdejmując blokady) nie da się jej podwyższyć bo po prostu nie ma żadnych blokad ale tak został skonstruowany

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz super cos sie wreszcie dowiedziałem i bardzo dziekuje za to :)

 

Sprawa wygląda tak próbowałemsie dodzwonić do serwisu tego w czestochowie lecz teraz nikt nei odbiera wiec spróbuje potem. wiem że jakiś koleś zmieniałsobie jakieś częsci i fakt jechał mu 130 ten wektor 150. co juz jest mozłiwe kosztem przyspieszenia. A raczej nie mogą tam nic wymienić bo powiedzieli ze robią to nie odpłatnie w ramach serwisu. Teraz jak juz jestem madrzejszy to ja sobie z tym kolesiem pogadam jaka jest prawda. I napisze wynik mojej rozmowy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...