Skocz do zawartości

Honda CBR 600RR, 600 RR


Rekomendowane odpowiedzi

tak Piotr pisze o ZX-10R po 6 tysiącach najlepiej sie przykuć do kiery na kajdanki, chcialem to kupic ale poczekam moze az kawasaki wypusci nowa 10 tke hehe. W 2005 roku chyba suzi sie najbardziej udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!!!

Mam pytanko odnośnie Hondy Cbr 600 rr.......jeżdziłem juz na Kawasaki 250R Ninja.....ale nie chodzi mi o dzielenie się moją historią odnośnie posiadanych motorów.....tylko dokładnie o opinie o tym motorze.....czy pójdzie na gumie przy pomocy tylko gazu....i ogólnie (komfort jazdy itp.).... wielkie dzięki z góry...Pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!  

Mam pytanko odnośnie Hondy Cbr 600 rr.......jeżdziłem juz na Kawasaki 250R Ninja.....ale nie chodzi mi o dzielenie się moją historią odnośnie posiadanych motorów.....tylko dokładnie o opinie o tym motorze.....czy pójdzie na gumie przy pomocy tylko gazu....i ogólnie (komfort jazdy itp.).... wielkie dzięki z góry...Pozdro!!!!

na forum temat juz byl poruszany

 

ma przeciwnikow,jaki i pochlebcow tego modelu

 

np.

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...hlight=cbr600rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W którymś ŚM były pokazane te minimalne różnice w tych modelach.

Nawet wszystko ładnie na rysunkach przedstawione.

Sęk w tym, że nie pamiętam czy był to 2004 vs. 2005, a dostępu do archiwum aktualnie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witka

 

właśnie jestem świeżo po lekturze testu porównawczego nowej 600 RR (2007) z aktualną R-6. Test prowadził niejaki Werner Koch, który jest jednym z większych guru redakcji Motorrada jesli chodzi o moto sportowe. Wyniki testu są bardzo obiecujące - motocykl cisnie na hamowni więcej niż producent przewiduje, ma super stabilne i zwrotne zawieszenie, bardzo precyzyjna reakcję na gaz, swietne hamulce. Podsumowanie testu jest takie, że na torze oba są praktycznie równie szybkie (jeździł były zawodnik Mistrzostw Świata), z tym że Yamaha wymaga dłuższego wjeżdżenia się, a na Hondzie każdy daje radę. Natomiast na drodze sytuacja zmienia się diametralnie i tutaj przewaga Hondy jest miażdżąca. Dla zainteresowanych wyniki pomiarów elastyczności (bo to w sumie ma na drodze chyba największe znaczenie)

 

Honda

 

60-100 - 4,1 sek

100-140 - 4,5 sek

140-180 - 4,1 sek

 

 

Yamaha

 

60-100 - 5,1 sek

100-140 - 4,9 sek

140-180 - 5,2 sek

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu napisales to Honda jest bardziej dynamiczna i zarazem elastyczna :wink: Tez wolał bym Honde chociaz Yamaha tez niczego sobie,ale cos mi mowi ze Honda jest lepszejsza :cool: Jest tam napisana cena tych dwóch potworków :)

Edytowane przez Pixel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu napisales to Honda jest bardziej dynamiczna i zarazem elastyczna :P Tez wolał bym Honde chociaz Yamaha tez niczego sobie,ale cos mi mowi ze Honda jest lepszejsza :D Jest tam napisana cena tych dwóch potworków :)

 

Honda 10790 eur

Yamaha 11315 eur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zdecydowalem sie na zakup CBR 600RR (alternatywa byla F'ka) zaczalem zastanawiac sie nad

wstrzymaniem sie z kupnem do premiery rocznika 2007.

Na oku mialem nowke-sztuke (salon) z 2005 po dosc atrakcyjnej cenie. Myslalem, dumalem, kontemplowalem, etc. i kupilem ta z 2005 roku. :clap:

 

Moze zbyt sceptycznie patrze na nowe wersje motocykli, ktore poddane sa "sporym zmianom" ;) :biggrin:

Obawy przed ukrytymi/produkcynymi wadami oraz roznica cenowa mnie powstrzymaly.

Tak wiec jestem bardzo i to bardzo ciekaw jak RR'ka 2007 bedzie sprawowala sie po 1-2 sezonach eksploatacji. :(

 

Czy jest ktos na forum, kto przymierza sie do zakupu tego nowego modelu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...