Skocz do zawartości

Uszczelka pod glowica, załozyc uzywana?


teedy6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak patrze i widze i ...

 

I to jest właśnie kultura mechaniki w Polsce. jeden pisze ze stara uszczelke pod głowice zakłada i jest gitarka' date=' drugi ze to samo i na silikon bo do sprzedania.

 

Wybaczcie panowie ale ja na waszym miejscu bym sie z takim czyms nie wychylał tylko jak tak zrobiłem to siedze cicho bo wstyd by mi było. to jest nic innego jak robienie ludzi w balona i marze o czasach kiedy ktos wezmie sie za to i za takie numery bedzie dopier***ał nezłe kary. albo po prostu nap**dalał :x:x:x:x:x[/quote']

 

Te slowa szczegulnie do Tradasace, wiesz jakbym wizol od ciebie taki sprzet i dowiedzial sie na forum co tam jest robione a jeszcze kity bys wciskal ze wszystko ok to chlopie buty bys mial jakich malo!!!

 

Tacy oto wlasnie "mechanicy" jak ty grzebali w moim silniku co to cala zime trza go bylo przywracac do uzytku bo motor szedl na sprzedaz , ....

wez q... troche pomysl jak chcesz miec spokojne zycie , bo jak nie 1 ,2 czy 3 to 4 cie za*ebie....

jedyna zecz jaka w jakim stopniu moze cie wybronic to to ze 1 raz cos takiego sie zdazylo i poinformowales kupujacego - w co bardzo WATPIE !!!

A tak wogule to juz znam tu 4 osoby co niby maja czy to spec mechanik , mechanik czy uwazaja sie za mechanikow a wciskaja ludom gowno...

 

I oto obraz polski....

zygac mi sie che jak takie zachowanie widze.....

:twisted:

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoja wypowiedz bronx ale ja tu chce zwrococ uwage na takie działania a nie ze ja tak robie. jestem totalnie anty takiemy czemus i szlag mnie trafia jak widze czyu tam czytam o takch rzeczach jak robienie uszczelki pod głowica na silikon. a przypadek twojego moto przesledziłem dokładnie post po poscie i min. o takie sytuacje mi chodzi zeby działać przeciwko robiewniu na sztuke bo do zyda. Mam nadzieje ze nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ze ja tak zrobiłem

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze i widze i ...

 

I to jest właśnie kultura mechaniki w Polsce. jeden pisze ze stara uszczelke pod głowice zakłada i jest gitarka' date=' drugi ze to samo i na silikon bo do sprzedania.

 

Wybaczcie panowie ale ja na waszym miejscu bym sie z takim czyms nie wychylał tylko jak tak zrobiłem to siedze cicho bo wstyd by mi było. to jest nic innego jak robienie ludzi w balona i marze o czasach kiedy ktos wezmie sie za to i za takie numery bedzie dopier***ał nezłe kary. albo po prostu nap**dalał :x:x:x:x:x[/quote']

 

Te slowa szczegulnie do Tradasace, wiesz jakbym wizol od ciebie taki sprzet i dowiedzial sie na forum co tam jest robione a jeszcze kity bys wciskal ze wszystko ok to chlopie buty bys mial jakich malo!!!

 

Tacy oto wlasnie "mechanicy" jak ty grzebali w moim silniku co to cala zime trza go bylo przywracac do uzytku bo motor szedl na sprzedaz , ....

wez q... troche pomysl jak chcesz miec spokojne zycie , bo jak nie 1 ,2 czy 3 to 4 cie za*ebie....

jedyna zecz jaka w jakim stopniu moze cie wybronic to to ze 1 raz cos takiego sie zdazylo i poinformowales kupujacego - w co bardzo WATPIE !!!

A tak wogule to juz znam tu 4 osoby co niby maja czy to spec mechanik , mechanik czy uwazaja sie za mechanikow a wciskaja ludom gowno...

 

I oto obraz polski....

zygac mi sie che jak takie zachowanie widze.....

:twisted:

 

"weź q... troche pomyśl "

 

jakoś do tej pory nikt z reklamacjami do mnie nie zawitał , a kontakt z tymi , którzy kupili mam do dzisiaj – w końcu wszystkie z nich hulają po Poznaniu

 

myślisz ,że s*ał bym w swoje gniazdo ?

 

i weź trochę na wstrzymanie , nie znasz mnie , a jako inżynier sam dobrze wiesz co to kontrola jakości ... więc nie porównuj mnie do jakiś wiejskich kowali

 

jak masz problem ze sprzętem to weź się „q...” nie złość na mnie , a następnym razem jak będziesz kupował motocykl "weź q... troche pomyśl " zanim za niego zapłacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojego klr uczczelka nie jest plaska tylko tloczona w miejscu styku cylindra z glowica ciekawe czy ta miedziana mu pochodzi :lol: najlepiej na klej ale taki konkretny co by tego juz nikt nie rozkleil

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze i widze i ...

 

I to jest właśnie kultura mechaniki w Polsce. jeden pisze ze stara uszczelke pod głowice zakłada i jest gitarka' date=' drugi ze to samo i na silikon bo do sprzedania.

 

Wybaczcie panowie ale ja na waszym miejscu bym sie z takim czyms nie wychylał tylko jak tak zrobiłem to siedze cicho bo wstyd by mi było. to jest nic innego jak robienie ludzi w balona i marze o czasach kiedy ktos wezmie sie za to i za takie numery bedzie dopier***ał nezłe kary. albo po prostu nap**dalał :x:x:x:x:x[/quote']

 

Te slowa szczegulnie do Tradasace, wiesz jakbym wizol od ciebie taki sprzet i dowiedzial sie na forum co tam jest robione a jeszcze kity bys wciskal ze wszystko ok to chlopie buty bys mial jakich malo!!!

 

 

Co dp mojego silnika to jakis wlasnie mechanik w nim grzebal... co wszystko wie najlepeij wiec mam takie zdanie o kazdym co robi pod zyda!

I tyakie jest moje zdanie , chcesz to sie z nim niezgadzaj , tylko ze wiekszosc zgodzi sie ze mna !!!

 

 

Tacy oto wlasnie "mechanicy" jak ty grzebali w moim silniku co to cala zime trza go bylo przywracac do uzytku bo motor szedl na sprzedaz , ....

wez q... troche pomysl jak chcesz miec spokojne zycie , bo jak nie 1 ,2 czy 3 to 4 cie za*ebie....

jedyna zecz jaka w jakim stopniu moze cie wybronic to to ze 1 raz cos takiego sie zdazylo i poinformowales kupujacego - w co bardzo WATPIE !!!

A tak wogule to juz znam tu 4 osoby co niby maja czy to spec mechanik , mechanik czy uwazaja sie za mechanikow a wciskaja ludom gowno...

 

I oto obraz polski....

zygac mi sie che jak takie zachowanie widze.....

:twisted:

 

"weź q... troche pomyśl "

 

jakoś do tej pory nikt z reklamacjami do mnie nie zawitał , a kontakt z tymi , którzy kupili mam do dzisiaj – w końcu wszystkie z nich hulają po Poznaniu

 

myślisz ,że s*ał bym w swoje gniazdo ?

 

i weź trochę na wstrzymanie , nie znasz mnie , a jako inżynier sam dobrze wiesz co to kontrola jakości ... więc nie porównuj mnie do jakiś wiejskich kowali

 

jak masz problem ze sprzętem to weź się „q...” nie złość na mnie , a następnym razem jak będziesz kupował motocykl "weź q... troche pomyśl " zanim za niego zapłacisz

 

Pamietasz takie powiedzenie ze winy sie tlumaczy!!!

Chlopie czy ja ci zarzucam ze moj silnik talk zrobiles...

chodzi tu o to co bart pisqale o odpierdala.... fuszerek bo do zyda!!!

A tak jak pisalem znam juz 4 osoby z forum co tak robia , ciebie osobiscie nieznam ani niemam dowodow ze ktos z tego powodu cierpial , ale a tamtych 3 mam , i gadalem z osobami ktore zostay w bagno wpakowane.

 

Pozatym pisalo ze w twoej obreonie (bla bla bla) .....

ale co oburza sie niewinny nie ??

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam takie stwierdzenia "znam osoby na forum, co wkręcają ludzi, ale nie powiem". Bonx, albo dawaj kawę na ławę, albo oszczędź sobie takie teksty, bo dzięki temy wszyscy mechanikujący forumowicze zostaną uznani za oszustów i kanciarzy. Takie życie, ja wolę, jak mi ktoś mówi prawdę prosto w ryj, a nie za plecami.

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy panowie mówice... ja w swoim serwisie TRAKTORÓW robie niezłe tuningi. Uszczelka pod głowice z blachy nierdzewnej ryflowanej odkuwamy w 3s. Jedno walnięcie młota, potem kumpel w okularach jak denka (dokłądnośc co do mikrona) napiera nożycami do blachy... Panowie kompresje trzyma jak smok. Grwatiosowo też zakładamy tłoki z puszek po piwie (lżejsze- trakatory kręcą się do 25tyś...), a stare tłoki sprzedajemy na złom, bo za aluminium płącą więcej niż za puszki:)...

 

A teraz poważnie...

 

Fakt jest taki, że wiele osób postępuje tak jak opisałem, to powyżej, aczkolwiek nie wszyscy. Jeśli ktoś chce fundować sobie taką uszczelkę, to jego sprawa. Jednak sądzę, że ten sprzęt nie będzie długo w jego rękach i sprzeda go jako "śmiganego turystycznie". No i to jest właśnie ten problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra

Pytalem czy moge zalozyc urzywana uszczelke pod glowice.

Zrozumialem ze trzeba kupic nowa.

Dzieki za rady i jesli kogos urazilem przepraszam.

Dodam ze nie robie motocykla na sprzedarz tylko dla siebie.

Dodam jeszcze ze w maluchu mozna dorobic miedziana,sprawdzone.

Miedziana wytrzymuje przy splanowaniu glowicy o ok. 2,7mm

Zwylka nie

Wiec mi sie wydaje ze cos w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze zrobiło się gorąco.

 

Wcale sie nie dziwie, bo mamy tu obydwie strony.

Kolega Tradasace sie wscieka bo podała pod jego adresem ostra wiazanka a Bronx zapuścił wrzuta bo trafił na minę - i ma rację.

Sory Tradasace ale nie specjalnie chce mi sie wierzyc ze stara uszczelka i silikon działa jak nalezy. nie myśl ze cie oskarzam czy osadzam bo faktycznie tak jak napisałes nbie znam cie. ale nie wazne. wiem ze od Cibie mam nie kupowac :D

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam takie stwierdzenia "znam osoby na forum, co wkręcają ludzi, ale nie powiem". Bonx, albo dawaj kawę na ławę, albo oszczędź sobie takie teksty, bo dzięki temy wszyscy mechanikujący forumowicze zostaną uznani za oszustów i kanciarzy. Takie życie, ja wolę, jak mi ktoś mówi prawdę prosto w ryj, a nie  za plecami.

 

Pozdro, pawel

 

Czy ty myslisz ze niechcialbym podac!!!!

Obiecalem gosciom ze niepodam ich danych poniewaz .... ich i moja sprawa

 

 

Jeden pocisnal .... , po kilku latach spotkal sie narabany z owym w tym czasie kupujacym i chwalil sie co popchal... niewiedzial ze ten kto to slucha to wlasie owy kupiec.

 

Drugi to taki co silikon sanitarny daje bo jest najtanszy , i filtr powietrza pierze (papierowy tak dla jasnosci)

 

Trzeci to wszystka da sie zrobic , zregenerowac , tak specjalnie dla ciebie. A jak przyjdzie co do czego to albo zje*ane albo okazuje sie ze naprawiane mlotem i majzlem....

 

Ty sie Pawel nie unosc bo taka prawda ze wszedzie znajdzie sie ktos co wszystko wie a potem spier... na maxa !

A jak sie juz czepiasz:P to specjalnie napisalem ze na 3 osoby mam potwierdzenie a nie na wszystkich.

( i tam w poscie zmienie bo pomylilem sie 3 osoby a nie 4 )!!!!

A chyba najlepszya miara umiejetnosci za klienci i wyniki napraw.

A to niech kazdy ocenie sam

 

Napisze jedno gdyby nie to forum i pomc ludzi to za chiny moj silnik by niejezdzil!!

Wiec niejest tak ze wszycy sa do dupy !

 

Dobra koncze swoje wywody i niech kazdy postepuje tak jakby to robil dla siebie.

Ja tak wykonuje swoja prace i jak dotad nikt sie nieskarzyl!

A wtedy wszyscy bedziemy jedna wielka szczesliwa rodzina - czego naprawde bardzooo zycze!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...