Skocz do zawartości

Jaki spray do łańcucha


Rekomendowane odpowiedzi

Drogie siostry i drodzy bracia z szos

Jaki spray do mojej kawki byście polecili - rodzaj czy też firma

wszystcy producenci piszą że ich spraye do łańcuchów są używane w motocyklach wyczynowych - i do dupy taki opis bo on niczego mi nie mówi wręcz przeciwnie zniechęca mnie.

Doświadczenie u mnie zerowe

jedni piszą że dodatek ceramiki

inni jakiś syntetyków

inn całkiem biały - niebrudzi - jasne!

Będę wdzięczny za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja uzywam sprayu firmy Catsrol. W larssonie kosztuje cos okolo 25PLN. Generalnie jestem zadowolony, ale trzeba przyznac ze troszke lubi sobie pochlapac czaami co przy armaturze nie jest dobra wlasciwoscia. Ale tez oczywiscie bez przesady. Powiedzmy ze po przejechaniu okolo 500 km (czyli do nastepnego smarowania) na kierunkowskazie ktory jest po stronie lancucha jest kilka kropek, kilka na feldze od strony lancucha i kilka na blotniku.

Do czysczenia lancucha (i tych kropek tez) uzywam tez preparatu Castrola. Kosztuje tyle co spray do lancucha a ma ta lepsza wlasciwosc od rozpuszczalnika ze nie usowa czarnej farby z tablicy rejestracyjnej bez ktorej literki staja sie niewidoczne ;) A i lancuch czysci bardzo dobrze.

Na dowod dobrych wlasciwosci, dwiefoty wykonane po czysczeniu calego tylu (lancuch, zebatka, oslona lancucha....) tym czyscidlem Castrola a potem nasmarowaniu lancucha:

 

http://www.bikepics.com/pictures/194244/

http://www.bikepics.com/pictures/194248/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to castrol

a czytał większość i owszem polemiki typu

olej, smar, grafitowy i spray

ale o konkretnej nazwie nikt nie pisał

spray tak na jakiś czas

widziałem motocykl z scottoilerm i odpowiednim olejem i ciekawa sprawa niebył mocno ochlapany

Serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...