Skocz do zawartości

Mam Yamahe XS 400SE!!!


Kostek_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem w/w sprzeta. Zamienilem na nia swojego Zipa, ktory nie byl do konca skonczony. Niestety nie wrzuce fotek, bo zastawilem w lombardzie tel. kom. i aparat cyfrowy zeby miec na doplate. Gdybym musial zastawilbym pol chaty zeby ja kupic ;)

Mial byc GS ale tyle kasy nie moglbym skombinowac.

Poki co ciesze sie, ze mam moto. ;)

Pozdro dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no to gratuluję...

czyli Wrocław już w pełni sterroryzowany przez szaleńców na dwóch kołach :twisted: (uważaj na katamaraniarzy, bo oni to dopiero wariują ;) )

 

Jeszcze raz gratuluję 8) i do zobaczenia na trasie...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Fotki mozecie obejzec tutaj: http://www.bikepics.com/members/phantom86/81xs400/

Na razie sa jakie sa, ale dosyc pozno wrocilem dzisiaj do domu. Odebralem dzisiaj telefon i aparat, no i mam juz serwisowke :P

Wielkie dzieki dla Hamby i hjaromha :( :D

Pozdro dla wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn !

Znajomy mial identyczna i spisywala mu sie swietnie :(

Z tym' date=' ze wygladala tak

http://www.bikepics.com/pictures/232792/

Twoja jest zblokowana ?

No ta jego Yamaha robi wrazenie.

Z tego co wiem, to moja ma rozbebeszony tlumik.

O ta blokade Ci chodzilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wrzuce pare fotek

http://www.bikepics.com/members/hamba/81xs400/

Co prawda narazie sam rozrusznik ( staram sie przywrocic go do zycia, pekla podstawka pod szczoteczke i w dodatku szczoteczki sie starly - komplet nowych kosztuje 80 zl - masakra) ale niedlugo dojda nowe :( Ciekawy jestem czym zasadniczo rozni sie wersja xs400 SE od Special. Moj motocykl wyglada identycznie jak ten ze zdjec phantoma_86 , rozni sie tylko emblematem Special na boczkach.

Moja ma wbite 20 kW w dowod ale spokojnie idzie powyzej tych 120km/h. 8)

 

Phantom_86 moto wyglada naprawde bardzo ladnie :D

 

Doszly nowe foty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ta blokade Ci chodzilo?  

Nie mam pojecia - wiem, ze jego byla blokowana (nie poleciala wiecej jak 120)

chodzi chyba o to ze na niekotre rynki, jak np. niemiecki, motocykle do 500 ccm nie mogly miec wiecej niz 20 kW albo 27 kW. tak mi sie wydaje, a wnioskuje to po ogloszeniach na mobile.de gdzie prawie kazdy starszy motocykl do 500 ccm jest zblokowany do 20 kW lub 27 kW. jesli sie myle to prosze mnie poprawic.

 

p.s. phantom super sprzecik - gratuluje!, ja za rok bede polowal na GSa lub CX Custom, a jak by byla jakas ladna rybka albo z kasa bylo slabiej to i XSesik wchodzi w gre.

 

Pozdrawiam

Maciek 'vasiliy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .koleżka hjaromh to mój kumpel "z p[odwórka". tak się składa że kilkakrotnie słyszałem jak coś marudził o braku cześci i itp. dlatego znalazłem taką aukcję na allegro i postanowiłemją tu zapodać może wam się przyda, koleś ma wszystkie częsci do xs 400

pozdro

nr aukcji to 47762987.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...