Skocz do zawartości

Suzi GSX750F jest już w moim garażu


warrior.gwe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem

 

tak mnie rozpiera że muszę się pochwalić.

Dzisiaj kupiłem moje pierwsze poważne moto Suzuki GSX750F z 2000r.

A dokładniej prezent od żonki mej kochanej Emi na me 30 urodziny.

Zaebiście się cieszę :twisted: . Kumpel poprowadził mi ją z Chełmna do W-wa (jeszcze raz dzięki Piotrze za wyszukanie i całą pomoc :clap: ). Ja z racji początkującego zaawansowania w jazdę jeszcze go nie testowałem .... :oops: , ale Piotrek zamiatał nim ponad 2stówki...

Technicznie moto jest idealnie sprawne, wizualnie ma parę rys na owiewkach, a największa szkoda to trochę wgięty bak (efekty wywrotki pierwszego właściciela w Niemcach). A cała reszta układ jezdny, silnik rewelacja. W drodze powrotnej "sprawdził" mi jak się prowadzi moto przy większych prędkościach (na obwodnicy 3miasta dociągnął do 240). Jak dla mnie to i tak prędkość nieosiągalna ale warto wiedzieć co moto morze :twisted: .

Od sprzedającego dostalem książkę serwisową tego moto i na dzien dzisiejszy maszynka do łykania kilometrów ma nawinięte tylko 25Tkm.

 

Teraz tylko muszę doposażyć się w ciuchy i będę mógł się zaprzyjaźniać z moto na całego.

 

W końcu mogę dodać podpis do profilu. Zdjęcia postaram się umieścić jak najszybciej w albumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no' date=' moje gratulacje. Życzę bezpiecznej jazdy i żadnych awarii!

 

Czemu wyciągnął zaledwie 240 km/h. Suzi 600 wyciąga 255 km/h, a 750 285 km/h !!!!![/quote']

 

255 ?? to nie jest R'ka tylko F'ka ... gsxf 600 daje 215 a 750 niewiele wiecej, rózniaca miedzy nimi polega na tym jak sie zbierają ... 750 ma lepsze przyspieszenia ...

 

gsxf 600 bylo najtanszym 200km/h na rynku, takze nie sadze zeby potrafila wyciagnac jeszcze 25% wiecej ... ;)

 

poza tym wczoraj probowalem z 600 powyciskac troche ... ale 160 to byl max jaki przy owych warunkach pogodowych zdolalem osiagnac (wiatr) - przy 160 zaczynalo nim juz bujac ;)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obwodnicy 3miasta dociągnął do 240

uwazajcie na obwodnicy ludkowie, bywaja boczne wiatry na wzniesieniach i jak nie ma sie wprawy mozna poleciec na barierke. jak kiedys qmplowi wiozlem zygzaka, to dociagnalem nim tylko do 160, a przechyl mialem prawie na kolano. miejscami musialem zwalniac do 50 i jechac pasem awaryjnym 8O ...wiec miejcie sie na bacznosci!!

P.S. czasem bywa dobry wiatr w plecy i z gorek mozna przekrecac liczniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...