Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym KTM-ie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałem Was prosić o opinię na temat tej aukcji: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45771125

Co sądzicie o tym KTM-ie. Zastanawiam się nad kupnem jego, ale przed zakupem chciałem sie Was poradzić. Ten sprzedawca zakupił go w Anglii od trenera w szkółce enduro. Po krótkim czasie pozamieniali wszystkie 2t na 4t. Podobno jest w idealnym stanie. Czekam na opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przeglądałem tą aukcje wczśniej kilka razy bo to naprawde dobry motocykl- ten ma Fabryczne częsci tunigowe czyli SXS. Co do tych 60 KM to bym polemizował ale napewno ma sporo wiecej niz 125 i lepszy dół. Ogólnie naprawde dobry motocykl, szkoda tylko że bez homologacji. Jakbym miał kase to bym sie nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że bez homologacji.

 

No właśnie, to jest największy problem chyba. A mam pytanie co potrzebuje motocykl żeby móc go zarejestrować na drogę. Ten nie ma homologacji, ale czy można jakoś zrobić żeby mozna go było zarejestrować?

 

Jakbym miał kase to bym sie nie zastanawiał.

 

Ja też jeszcze nie mam tej kasy (wszystko zależy od ojca - on dysponuje funduszami. Na razie trudno się dowiedzieć od niego czy je wyłoży i kiedy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że bez homologacji.

 

No właśnie, to jest największy problem chyba. A mam pytanie co potrzebuje motocykl żeby móc go zarejestrować na drogę. Ten nie ma homologacji, ale czy można jakoś zrobić żeby mozna go było zarejestrować?

 

]Jakbym miał kase to bym sie nie zastanawiał.

 

Ja też jeszcze nie mam tej kasy (wszystko zależy od ojca - on dysponuje funduszami. Na razie trudno się dowiedzieć od niego czy je wyłoży i kiedy).

 

Aby go zarejestrowac musisz dokupic KIT HOMOLOGACYJNY u dealera. Potem pozostanie ci juz tylko papierkowa robota ... koszt... na oko powyzej 2000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rejestracji crossow juz bylo, tu macie linki

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...jestracja+cross

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...estracja+crossa

 

pozatym watpie ze pociagniesz na tym przez caly sezon, 30h juz jezdzil wiec pewnie niedlugo trzeba by wymienic tlok? tak ?

 

pozatym napisal ze z 4 biegu idzie na gume, z 4 a nawet z 5 czasami biegu na gume to idzie nawet husqvarna wr125 mojego kumpla, czasem nawet do 6 dojdzie w powietrzu i troche przeciagnie :clap:

pewnie myslicie ze opowiadam bajki ale to prawda...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym napisal ze z 4 biegu idzie na gume, z 4 a nawet z 5 czasami biegu na gume to idzie nawet husqvarna wr125 mojego kumpla, czasem nawet do 6 dojdzie w powietrzu i troche przeciagnie  

bo to akurat najlepszy motocykl na świecie :clap:

chociaż troche trudno uwierzyc zeby na 6 dała rade... sam mam ten model husqvarny i 6 bieg jest zdecydowanie nastawiony na predkosc max bo przyspieszenie ma takie sobie w porównaniu do pozostałych 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym napisal ze z 4 biegu idzie na gume, z 4 a nawet z 5 czasami biegu na gume to idzie nawet husqvarna wr125 mojego kumpla, czasem nawet do 6 dojdzie w powietrzu i troche przeciagnie  

bo to akurat najlepszy motocykl na świecie :clap:

chociaż troche trudno uwierzyc zeby na 6 dała rade... sam mam ten model husqvarny i 6 bieg jest zdecydowanie nastawiony na predkosc max bo przyspieszenie ma takie sobie w porównaniu do pozostałych 5.

 

napisalem ze czasami mu sie uda przeciagnac, bo postawi to z 4, czasem z 5 jak jest lekko pod górke lub lekkie wybicie, wiem bo czesto z nim jezdze, z ta 6 to powaga 8) jednak jak juz kolo zacznie opadac to juz nie ma sily aby go dzwignac na 6 wiec trzeba trzymac wysoko, ale jak juz mowilem, nie kazdy moze mi wierzyc :clap:

pzdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie. Dzisiaj się dowiedziałem że i mnie na niego nie stać. A co gorsze nie kupię żadnego KTM-a do co najmniej jesieni. Jest mi bardzo smutno :clap: Na szczęście mam Aeroxa (musze go dać teraz do serwisu). Nim też da się jeździć po lesie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem slyszalem, ale ja sie opanowalem bo jestem zdrowy na ciele i umysle

 

co do szesciodniowki to slyszalem ze jak klient sie zabil to jego robity motor pozniej jeszcze ukradli, jest to bardzo przykre i trzeba sie tylko wstydzic takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...