Skocz do zawartości

Wybór: GSX-R 750, R6, CBR 600RR, który?


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam plecak zawsze zakładam na plecy... ale jesli chodzi o pasażera to na żadnym sporcie nie ma on łatwego życia wiec pytanie o niego przy motocyklach tej klasy jest bez sensu... Nie powiem możan wieżdz ale po co.. jak chcesz wozic pasażera to kup sobie jawke z velorexem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć' date=' że w klasie 750 GSX-R 750 jest najsłabszy?????[/quote']

Jest ostatnią produkowaną 750-Kawa' date='Honda i Yamaha już nie produkują sportowych 750[/quote']

 

dokładnie o to mi chodziło

ostatnia japonia 750

oczywiscie są przypadki agusty i ducatti ale to już inna bajka

 

odnośnie r6 i opowieści (mitów?) na temat 2 biegu , powiem tak :

2 kolegów posiada r6 z 2000 i 2001 , wymiatają i karcą te sprzęty ile wlezie i nigdy nie słyszałem od nich uwag krytycznych co do pracy skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradasace - dlaczego Yamaha r6 króluje? Zauwaz ze nic za bardzo nie zmienili od roku 2003. Za to honda i kawa zmienili hehe cały motor. Trzeba przyznac ze kawasaki troche odstawało w 2002 roku od reszty, gaźniki, rama i zawieszenie pachniało troche jeszcze latami 90 tymi. Ale w 2003 roku dali rade i moge to potwierdzic na własnej skórze. Co do obecnego modelu zwłaszcza rozwierconego /636/ widac ze firma sie postarała. Podobnie honda, poprzedni silnik był troche za słaby za to nowiutki - mniam. A yamaha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja mam bardzo podobny problem bo wybieram motocykl między yamahą R6, honda cbr 600 lub kawasaki zx-6r!! Po długich przemyśleniach wybrałem Yamahę!! Dlaczego? Bo najbardziej mi się podoba a i do tego jest jak na 600 najbardziej agresywna!! mowa tutaj o rocznikach w okolicach 2001-2002. trzeba pamiętać że to zawsze jest ścigacz i on nie musi być wygodny bo inaczej wybrałbym czopera albo jeszcze jakieś inny shit. ps. mój pierwszy post:-D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie GSXR 750 i twierdze tak nie tylko, dlatego, że mam właśnie taki motocykl.

Miałem okazje przetestować praktycznie wszystkie ścigacze i R 6 i gsxr 600 i kawe 636 wszystkie w podobnych rocznikach 1999 do 2003 .Takiego wyważenia mocy i masy tylko pozazdrościć, GSXR 750 jest idealny, ale tylko na przejażdżki do 400 km, bo dalsze trasy powodują zwyrodnienie kręgosłupa.Była mowa o plecakach no mój egzemplarz ma tylko jedna kanapę a ja nie widzę powodu, aby ten stan rzeczy miał się zmienić na razie nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie r6 i opowieści (mitów?) na temat 2 biegu ' date=' powiem tak :

2 kolegów posiada r6 z 2000 i 2001 , wymiatają i karcą te sprzęty ile wlezie i nigdy nie słyszałem od nich uwag krytycznych co do pracy skrzyni biegów.[/quote']

 

true, true, sam posiadam r6 2000, najmniejszych problemow z praca skrzyni biegow, zarowno uzywajac jej bez sprzegla na wszystkich biegach, jak i ze sprzeglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyrodnienie kręgosłupa???? 8O Jak się krzywo siedzi na motorze to tak, ale mozna przeciez i jechać wolniej z wyprostowanym kręgo SŁUPEM. Ale Suzi 750 ma normalnie miejsce dla plecaka? Wygląda na to że R6 ma skopaną skrzynię dopiero w rocznikach '03 i '04.

No wiecie, przeważnie bede jeździł sam, ale potrzebuje tylnego "fotelika" na wszelkie wypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyrodnienie kręgosłupa???? Jak się krzywo siedzi na motorze to tak, ale mozna przeciez i jechać wolniej z wyprostowanym kręgo SŁUPEM. Ale Suzi 750 ma normalnie miejsce dla plecaka?

To ty chyba masz mniej niż 190 cm bo dla mnie jazda na dłuższej trasie to męczarnia ale na miasto gsxr jest naprawdę fajną zabawką więc jak ktoś kręci stosunkowo mało kilometrów to polecam.Co d 8) o plecaka to mam nakładkę oczywiście można kupić siodło tylko po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...