Skocz do zawartości

Wybór: GSX-R 750, R6, CBR 600RR, który?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

99-00 w R6 byly w nie ktorych modelach probelmy z 2ka :/ w 2003 + tego problemu nie ma w ogole. Chyba ze komus sie przytrafil jakis lipny egzemplarz i szerzy mity.

 

Tylna kanapa w kazdym sportowym motocyklu jest wiec nie rozumie pytania? :>

 

Ma ktos jakies porownanie R6 01-02 , a 03-05 ??? Ale na wlasnej skorze ;)

 

Pablo a dlaczego znow R6 a nie cos innego skoro piszesz ze 750/1000 to Twoje marzenie?

 

a na Twoj dylemat mam jedna odpowiedz... jak umiejetnosci w miare pozwalaja.... 2004+ R1 :P :P no competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to R6 mialy problemy ze skrzynią biegów w rocznikach 98 i chyba 99 więc pierwsze modele serii ''R'' lecz te roczniki kupione w niemczech mialy tą wadę niwelowaną w autoryzowanych serwisach na terenie Niemiec i wszystko bylo ok.Problemy byly z dwójką.

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o plecakach no mój egzemplarz ma tylko jedna kanapę a ja nie widzę powodu' date=' aby ten stan rzeczy miał się zmienić na razie nie widzę[/quote']

 

PS1 a po co Ci kanapa??? Przecież i bez niej pięknie sobie poradziliśmy ;) :P :P

 

podpisano

CYBORG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to R6 mialy problemy ze skrzynią biegów w rocznikach 98 i chyba 99 więc pierwsze modele serii ''R'' lecz te roczniki kupione w niemczech mialy tą wadę niwelowaną w autoryzowanych serwisach na terenie Niemiec i wszystko bylo ok.Problemy byly z dwójką.

pzdr ;)

 

W R6 nadal sie sypia skrzynie.Przyklad to ostatni odcinek Jednoslada:R6 z 2003 i miala robiona cala skrzynie.A ze w Niemczech naprawiali skrzynie to i tak sie sypaly dalej bo zmieniali kola zebate ale one tez nie wytrzymywaly.W R1 do 2003 tez sie sypia dwojki.Nie wiem jak w modelu 2004 R1,kumpel ma i laduje na gume,na razie ma 8tys.km przejechane i jest wszystko OK ale zobaczymy co bedzie dalej :P

 

A z motocykli wymienionych w temacie to tylko GSXR750 ew.GSXR600,wg mnie nie ma lepszych sprzetow w tej klasie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSXR 750 idzie jak 1000 z 2000 rocznika z każdą 600 wygrywa jeśli chodzi o przyśpieszenie jak i prędkość maksymalna .

Co istotne nie trzeba jej kręcić jak inne 600 można jechać 3 lub 4 praktycznie nie ma to znaczenia bo ciągnie równo w zakręt i wychodzić na tym samym biegu z naprawdę dobra dynamika.

Co do wyglądu to jest kwestia gustu mnie osobiście pasuje wizualnie i r 6 i gsxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, problem jest w tym ze z tych 3 motorynek wiadomo ze GSX-R 750 bedzie najlepsza i nawet nie ma sie o co spierac. Co do pozostałych 2 czyli R6 i CBR600RR to jasna sprawa ze R6, jezeli mowimy o latach 03-04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...