Skocz do zawartości

Kiera do Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam MTX'a i szukam do niego NOWEJ kierownicy... na allegro pustki... czy za ok 90 zł kupi się coś normalnego czy same kity? Nie będe często odwiedzał terenu ( złe wspomnienia :) ), więc jakiejś super nie potrzebuje. Znalazłem coś takiego:

 

http://www.moto-shop.pl/catalog/product_in...96ebcfb2170f5ea

 

Jest to osprzęt do przyjęcia czy jakieś badziewie? Co innego polecacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat (jak dla mnie) wada bo wolalbym wymienic krzywa kiere niz mocowania od polek. A grosza kiera ma to zalete ze w razie upadku ona sie krzywi a nie mocowania od polek.

No ale zobacz jaka musiala to byc sila :). To bylo przy jezdzie na gumie XT660 przerobiona na supermoto (byla na motorbike show takie niebieskie halogeniki z przodu i chlodniczka oleju rzucajaca sie w oczy) oczywiscie na asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolega ma podobna wypierdziellil sie kilka razy i krzywa jest   ale co tam lata dalej  

tamten moj post to pomylka bo dotyczyl renthala którego ja mam i wiem że sie krzywi ale renthal jest drozszy bo kosztuje 240zł. link dalem do kierownicy WRP której nie uzywalem wiec nie moge powiedziec czy sie krzywi, dlatego edytowalem posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

To bylo przy jezdzie na gumie XT660 przerobiona na supermoto (byla na motorbike show takie niebieskie halogeniki z przodu i chlodniczka oleju rzucajaca sie w oczy) oczywiscie na asfalcie

 

Hm, gdzie ją widziałeś w ruchu?

Podobała mi się bardziej od większości tych czyściutkich maszyn.

Nawet zapodałem fotki w albumie:

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa....php?pic_id=219

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa....php?pic_id=223

 

A co do kierownic to w Larssonie można dostać kiery firmy Tommaselli w cenach od 97 zł. do 204 zł.

 

Używam kierownicy tej firmy już od roku i narazie dzielnie się trzyma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolega ma podobna wypierdziellil sie kilka razy i krzywa jest   ale co tam lata dalej  

Dokladnie, a ja wrzucilem orginalna kierownice od mojej starej TS50er i jest odziwo twarda jak stal :) . Mimo gleb jest naprawde prosciutka. Orginalna od mojej TS70 to byla masakra. Jedno polozenie moto (nie mozna tego nazwac gleba) i byla krzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to już nie wiem co myśleć... Nie potrzebuje firmowej kiery... nie zamierzam jeździć w terenie więc gleb raczej nie będzie a i moto sprzedaje. Potrzebuje czego kolwiek do 90 zł max... Musze jeszcze kask kupić.. kasy nie mam. Myślałem nad tą czerwoną bo będzie mi pasowała do kolorystyki moto... Będe jeszcze szukał... jak będe miał coś na oku to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazej_mtx napisał:

KML a są gdzies one pokazane na stronie? Nie moge znaleźć... bo kurde nie chciałbym kupować kota w worku  

 

Jutro prześle Ci scana z katalogu będziesz tam miał fotke oraz wszystkie wymiary, z tego co widzę to czerwona jest trochę droższa więc chyba będzie lepiej przemalować . :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...