Skocz do zawartości

GPZ ODEZWIJCIE SIĘ


Rekomendowane odpowiedzi

impulastaory zamowione dwie sztuki i jutro pewnie juz beda.Jak komus jeden padnie to sluze help bo sprzedja tylko komplety a ja mam jeden.A co do czesci to polecam 505 069 142 koles za dwa impulsatory i plytke chce 120zł a inni chcieli po 300-350 zł :D :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam GPZ 1000RX '86 motocykl mam od 2lat i jak go kupilem to przejechalem moze ze 300km i obrocila mi sie panewka korbowodowa zgiol sie wal. kupilem 2gi zlozylem silnik. wszystkie regulacje, czyszczenia, synchronizacje, zmiana swiec, plynow. ale cos ma problem z wkrecaniem sie powyzej 6tys. i nie mam pojecia co to jest. ogolnie motocykl podoba mi sie. ale stwarza mi problemy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam GPZ 1000RX '86 motocykl mam od 2lat i jak go kupilem to przejechalem moze ze 300km i obrocila mi sie panewka korbowodowa zgiol sie wal. kupilem 2gi zlozylem silnik. wszystkie regulacje, czyszczenia, synchronizacje, zmiana swiec, plynow. ale cos ma problem z wkrecaniem sie powyzej 6tys. i nie mam pojecia co to jest. ogolnie motocykl podoba mi sie. ale stwarza mi problemy :cry:

 

też mam takiego w tym samym roczniku ale jak na razie wszystko działa ok, lepiej nie wywoływać wilka z lasu ;) .Życzę szybkiego naprawienia sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza 900 R. Ciężka , nie ergonomiczna

A to ciekawe ;) Przesiadłem się na takiego właśnie konika z XJ600. Uważam, że jest dużo przyjaźniejszy, lżejszy i pod wieloma względami przyjemniejszy od XJty. Masę realną pomijam. Mówię jedynie o masie odczuwanej.

 

A konik, to GPZ 900 A5 w wersji bezowiewkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem cos takiego przez sebringa.Kawka wkrecala sie do 6tys i wieęcej nie dala rady.EWez sprobuj ustawic dawke paliwa wieksza.Tam na tych dolnych srubach pod gaznikami,Np.u mnie w kawce bylo trzeba wedlug ksiązki serwisowej 1,5-2 obory.A ja zeby kawka chodzila normalnie wykrecilem az o 4 obroty i nie kopcila na czarno wiec mieszanka byla dobra albo moze dostawac za duzo powietrza.Wez zdejmij zbiornik odpal ja i zatykaj wlot powietrza do filtra dodawajac w miedzy czasie gazu.Sprawdzisz wtedy czy nie ma za duzo powietrza bo moze to tez byc przyczyna.A co do wydechow to jestem zwolennikiem orginałów a jak wymieniać to juz wszystko zeby to idealnie chodziło a nie tworzyc wydumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją jak jadę 120-140 to pije sobie spokojnie 7 lit ale gdy odkręcam do 200 i ponad bo i tak kiedyś pomykałem z Kraka do Częstochowy to wir się robi. Na szczęście rzadko zdarza mi się jeżdzić z takimi prędkościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...