Skocz do zawartości

Jawka 50 kompletne 0 mocy ;/


dresiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mo problem polega na tym że , mam Jawke mustang z która mam pewien problem mianowicie motorek pali mi od kopa (3-4 kopnięcia i jest ok) lecz po odpalenia nie ma nic mocy kompletne zero.Początkowo pomagało mi zdjęcie filtra powietrza wtedy motorek nawet ładnie ciągnął.Lecz po jakimś czasie nawet ten zabieg nic nie daje motorek ledwo rusza a na 2 wogule nie chce ciągnąć ( nie wspomne o 3 biegu ). POstanowiłem wymienić pierscionki lecz to również nic nie dało.Aha i jest jeszcze 1 mankament jak odpale motorek i na luzie daje mu gazu powoli to jest oki ale jak od razu dodam na maxa to robi sie takie buczenie i motorek gaśnie już sam nie wiem co mam robić pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rysy na cylindrze od zabezpieczen swozna (mialem tak 3 razy) albo zle ustawiony zaplon. Ja mialem tak ze po przejechaniu ok 3km motor szedl tylko na dwojce a potem tylko jedynka po czym zdychal. Okazalo sie ze zaplon zle ustawiony i po rozgrzaniu prakycznie tracil iskre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje mu gazu powoli to jest oki ale jak od razu dodam na maxa to robi sie takie buczenie i motorek gaśnie już sam nie wiem co mam robić pomocy

MIalem identyczna sytuacjie ... Zdejmij Filtr powietrza i wtedy sprobuj mozliwe ze filtr jest zasyfiony...

 

 

A w jakim stanie masz cylinder?? Zrob tak jak CI pisal Enduroguy ;)Zaplon ustaw...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawiony zapłon bo mi chodził ładnie.Ze sprzęgłem mam tylko 1 problem taki że co 2h jazdy musze je podkrecac ( srubke to od sprzegla ).A co do iglicy tez jest oki sprawdziłem:/.Jeśli chodzi o filtr był zawalony cały wiec kupiłem nowy niestety nic nie dało. Jak ktos ma jeszcze jakis pomysł niech muwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje mu gazu powoli to jest oki ale jak od razu dodam na maxa to robi sie takie buczenie i motorek gaśnie już sam nie wiem co mam robić pomocy  

 

Miałem chyba coś podobnego w charcie i w hondzie. Motocykle dostawały za dużo powietrza i to było przyczyną... po szybkim dodaniu gazu było takie śmieszne buuuuuuuu i gasł...

 

sprawdź czy nie łapie gdzieś lewego powietrza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...