Skocz do zawartości

Plany wakacyjne 2005...


suzuki123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi.

 

Jak pisałem wcześniej, w tym roku jadę z Moniką na północ - za koło podbiegunowe.

 

Do Murmańska i na NordKapp.

Przez Litwę, Łotwę, Estonię i Rosję.

 

Wracamy albo tą samą drogą albo przez Norwegię, Szwecję, Danię, Niemcy. ;)

 

Jeśli ktoś jest chętny na taką podróż to zapraszamy. Może będzie milej i bezpieczniej.

 

Pozdrawiam

SebastianJ

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pewnie blado wypadnę z moimi planami wakacyjnymi na Waszym tle. Aby tradycji stało się zadość, zapewne zaliczę przynajmniej raz Zakopane, a stamtąd już rzut beretem do przejścia granicznego na Łysej Polanie - znowu będzie trzeba poprostować Słowakom winkle. ;) Może uda mi się też pojechać nad polskie morze np. przy okazji jakiejś imprezy skuterowej; poza tym pewnie tradycyjnie zaliczy się parę zlotów (obowiązkowo Siedlce :smile2: ). Przede wszystkim nastawiam się na pełen spontan i staram się niczego nie planować z większym wyprzedzeniem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SebJaw, ja planuję nordkap za rok. byłem już dwa razy w norwegi z czego raz na nordkapie, polecam powrót przez norwegię. w szwecji zobaczysz tyle co na polskiej równinie w lesie. a norwegia.... ech, to juz za rok :-)

 

a co do krajów nadbałtyckich polecam wziąć ze 100 Euro w 10. Policja zatrzymuje za wszystko i za nic i chce łapówki. raz nie miałem drobnych i ... drogo się to skończyło. a w norwegii tylko 80 km/h i naprawdę pilnuj tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku z racji poczynionych wydatków mieszkaniowych finansowa mizeria ale na wyjazd po kraju (może okolice Lublina? tam nas jeszcze nie było...) prawdopodobnie starczy :) jest jednak także nieśmiały plan zaliczenia jednej z eliminacji GP lub SBK albo Brno albo Lusitzring? Zobaczymy... Narazie odbudowujemy mocno nadwyrężony budżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pieknie! widze, ze plany forum-owiczow sa bardzo rozne :-) !

Ciekawe, kto tak naprawde juz cos planuje dokladnie... sprawdza trasy... szuka w necie i w przewodnikach... kompletuje ekwipunek...

 

A ja nie wiem dokad pojade... Mazury czy Chorwacja? Wlochy czy Ukraina?

Zupelnie jeszcze nie wiem...

Chyba najfajniej wypadaja takie spontaniczne, nie do konca zaplanowane wyjazdy.

Troche jak podroz w nieznane.

Ale z drugiej strony warto wiedziec o roznych sprawach.... np. jak koledzy pisza - w Norwegii przestrzegaj ograniczen predkosci, na Ukraine zabierz lapowki dla milicjantow itd.

Nie lubie jezdzic samemu, tzn w jeden motocykl. A z drugiej strony dopasowac predkosci przelotowe trzeba do towarzyszy podrozy.

 

Ciekawe, wiosna sie zaczyna, a wakacje niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...