Skocz do zawartości

Cross Country Kurdwanow k. Sochaczewa w dniu 10/04/2005


Rekomendowane odpowiedzi

Plocho napisał:

Jutro sie zadzwoni do organizatora i sie zapytam ...

 

 

Właśnie dzwoniłem do organizatora - na chwilę obecną zawody mają sie odbyć tak jak zaplanowano. Nie wiem czy to dobrze czy źle, nie wypowiadam się. Może jeśli współorganizatorami są księża to będzie jakaś wspólna modlitwa, nie wiem.

Jeśli zawody będą to ja jadę.

 

Pozdrawiam wszystkich i łączę się w smutku

A to ciekawe. U nas wszystkie imprezy jakie mialy byc do poniedzialku sa odwolane 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie zadzwoni do organizatora i sie zapytam ...

 

Właśnie dzwoniłem do organizatora - na chwilę obecną zawody mają sie odbyć tak jak zaplanowano. Nie wiem czy to dobrze czy źle' date=' nie wypowiadam się. Może jeśli współorganizatorami są księża to będzie jakaś wspólna modlitwa, nie wiem.

Jeśli zawody będą to ja jadę.

 

Pozdrawiam wszystkich i łączę się w smutku[/quote']

 

I bardzo dobrze :!:

To są prawdziwi księża, którzy widac, ze są spoko.

Po co odwoływać zawody skoro juz pewnie kupa osób się na nie szykowała, rozumiem w dniu śmierci Papieża. Myślę, ze bardzo dobra ideą będzie wspólna modlitwa w intencji Ojca Świętego.

 

 

A tak przy okazji to ja dostałęm dzisiaj maila z informacją, ze jeżeli pogrzeb będzie w niedzielę lub po niedzieli to zawodó nie będzie a jak inaczej to się odbędą, a pogrzbe ma byc chyba w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to ja dostałęm dzisiaj maila z informacją, ze jeżeli pogrzeb będzie w niedzielę lub po niedzieli to zawodó nie będzie a jak inaczej to się odbędą, a pogrzbe ma byc chyba w piątek.

myśle że na piątek z pogrzebem sie nie wyrobią i będą musieli przełożyc chociażby ze względu na to że bardzo dużo osób nie zdąży dojechać do watykanu na piątek. wszystkie bilety lotnicze już dawno sprzedane a już sobie wyobrażam jakie będą korki.

sam bym chciał żeby przenieśli zawody MX w Obornikach na które chce pojechać bo jestem na nie średnio przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY ty latasz ta husqwara '99 w pucharze pzm?????? Ty ja latam od wielu lat jestem z wawy i ani razu cie nie wiedzialem ani w plenerze ani na torze na wale ani na zadnych zawodach cos sciemniasz gosciu a strasznie sie tutaj na tym forum wymadrzasz!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY ty latasz ta husqwara '99 w pucharze pzm?????? Ty ja latam od wielu lat jestem z wawy i ani razu cie nie wiedzialem ani w plenerze ani na torze na wale ani na zadnych zawodach cos sciemniasz gosciu a strasznie sie tutaj na tym forum wymadrzasz!!

No widzisz Adam czemu oklamales cale forum?? :lol: Pewnie latasz nadal na Pony a fotki na bikepics to na sprzecie kolegi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY ty latasz ta husqwara '99 w pucharze pzm?????? Ty ja latam od wielu lat jestem z wawy i ani razu cie nie wiedzialem ani w plenerze ani na torze na wale ani na zadnych zawodach cos sciemniasz gosciu a strasznie sie tutaj na tym forum wymadrzasz!!

No widzisz Adam czemu oklamales cale forum?? :lol: Pewnie latasz nadal na Pony a fotki na bikepics to na sprzecie kolegi hehe

hehe,ale skucha, odwieczny sekret adama zostal rozwikłany. no to ladnie, a mialem go dopingowac na najblizszych zawodach, ale to moze na motorynce wystartuje ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduro-bubbaa jesli moglbys mi zdradzic jak zdemaskowales Adama bym byl bardzo wdzieczny! Moim zdaniem udawal zawodnika startujacego np. w pucharze PZM rewelacyjnie :lol: .

bede honorowy i sam opuszcze to forum, bez bana:)

Juz Cie tu nie ma ;) . Ewentualnie mozesz zmienic dzialy na motorowery/skutery bo drynka raczej do Enduro nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w wawie sa tylko 2 tory w lomiankach i na wale i ci co lataja na torach to ich wszystkich znam ( sila rzeczy musze jak siedze z nimi cala sobote czasami ale ekipa jest wesola przy okazji pozdrawiam wszystkich co lataja MX i enduro z wawy) lub na poligonie. Wiesz to jest bardzo hermetyczne środowisko i raczej ci co czesto lataja to sie wszyscy znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze sciemniaczy !! Kazdy  Sciemniacz to lamus i h..

Nie obrażaj nikogo na tym forum ;) . napewno adam nie sciemnialby, to nie ma sensu czlowieku, my sie smiejemy, a ty z taka gadką wyjeżdzasz, lekkie zdziwko walnąłem, jak tak zaczynasz przygode z tym forum to coś czuje że niezadługo tu zawitasz.

Kultura przede wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w wawie sa tylko 2 tory w lomiankach i na wale i ci co lataja na torach to ich wszystkich znam  

tak sie składa że należe do klubu TNT Łomianki i jeżdże razem z nimi. nawet przed chwilą bylem w klubie kupic płyny do motocykla. a ty na czym jezdzisz? moze ja cie widzialem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze sciemniaczy !! Kazdy  Sciemniacz to lamus i h..

 

Hipokryta :roll:

 

A ty musisz sój goirsz wtrącić, tylko zeby roz**** temat teraz.

Dobra panowie, a teraz dosyc chrzanienia??

Wszyscy niby jechali, a teraz kto jedzie wkońcu?? I jak się sutawiamy/jeżeli w ogóle/ Bo ja raczej się zamierzam wybrac własnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkać się około godziny około 10.30, tak żeby na miejscu być około 11. Do 14 będą 3 godziny na rozłożenie sprzętu, zapisa nie się, obejrzenie toru i chwilę rozmowy, jutro zamieszczę mapkę spotkania - muszę znaleźć jakiś parking na kilka amochodów z przyczepkami blisko centrum.

Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...